Ilustrācija var atšķirties
Apple iPhone 16 128GB
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Apple iOS 18
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Displeja izmērs: 15,5 cm (6,1")
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Apple A18
- Kodolu skaits: 6
- Operatīvā atmiņa (RAM): 8 GB
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPhone 16 128GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 052,93€

Samsung Galaxy S26 256GB
no 648,83€

Samsung Galaxy A57 5G 256GB
no 378,30€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 526,20€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 570,57€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 340,00€

Samsung Galaxy A56 5G 128GB
no 290,00€

Samsung Galaxy S26 Ultra 1TB
no 1 198,06€

Samsung Galaxy S26 512GB
no 738,47€
312 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple iPhone 16 128GB Viedtālrunis Teal | MYED3QL/A | 0195949822612

808,00€
814,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
product Apple iPhone 16 128GB black MYE73ZD/A (0195949821967) ( JOINEDIT84778233 ) Mobilais Telefons

810,00€
810,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 16 5G 128GB Pink EU MYEA3SX/A 195949822292 (195949822292) ( JOINEDIT79569793 ) Mobilais Telefons

810,00€
810,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 16 5G 128GB Teal EU MYED3QL/A 195949822612 (195949822612) ( JOINEDIT88612299 ) Mobilais Telefons

810,00€
810,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE IPHONE 16/128GB ULTRAMARINE MYEC3 APPLE MYEC3QN/A
810,68€
815,67€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
MOBILE PHONE IPHONE 16/128GB PINK MYEA3 APPLE MYEA3QN/A
810,68€
815,67€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple iPhone 16 128GB Viedtālrunis / Pink | MYEA3QL/A | 195949822254

811,00€
817,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Apple iPhone 16 Viedtālrunis 128GB White | MYE93QL/A | 195949822070

811,00€
817,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Apple iPhone 16 5G 8/128GB Blue (MYEC3SX/A) | MYEC3SX/A | 195949822476

813,55€
813,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PREOWNED PHONE IPHONE 16/128GB TEAL MYED3 A+ APPLE MYED3QN/A
814,13€
819,12€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple iPhone 16 5G 128GB Pink DE MYEA3ZD/A 195949822322 (195949822322) ( JOINEDIT65435509 ) Mobilais Telefons

815,00€
815,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 16 5G 128GB White EU MYE93SX/A 195949822117 (195949822117) ( JOINEDIT67783028 ) Mobilais Telefons

815,00€
815,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 16 5G 128GB White DE MYE93ZD/A 195949822148 (195949822148) ( JOINEDIT88176718 ) Mobilais Telefons

815,00€
815,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedtālrunis Apple iPhone 16 128GB Teal (MYED3) | MYED3HX/A | 195949822568 | GS-T-APL-1546

816,55€
816,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MOBILE PHONE IPHONE 16/128GB TEAL MYED3 MYED3SX/A

817,30€
817,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple 16 5G 128GB Pink MYEA3QL/A (0195949822254) ( JOINEDIT87990378 )

820,00€
820,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 16 5G 128GB Teal DE MYED3ZD/A 195949822681 (195949822681) ( JOINEDIT88176719 ) Mobilais Telefons

820,00€
820,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 16 128GB Viedtālrunis Teal MYED3HX/A

821,30€
821,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 16 128GB Pink | MYEA3HX/A | 195949822209 | TKOAPPSZI1060

822,00€
828,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Apple iPhone 16 128GB White 6.1" iOS | MYE93ZD/A | 0195949822148

823,25€
823,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedtālrunis Apple iPhone 16 5G 8/128GB Blue (MYEC3SX/A) | MYEC3SX/A | 195949822476

824,80€
824,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 16 128GB Pink | MYEA3HX/A | 195949822209 | TKOAPPSZI1060

825,60€
825,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 16 128GB 6.1" Ultramarine MYEC3ZD/A | MYEC3ZD/A | 195949822506

827,00€
833,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Apple iPhone 16 128GB Viedtālrunis / White MYE93HX/A

828,00€
828,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 16 128GB 6.1" Black ITA MYE73QL/A | MYE73QL/A | 195949821899

833,00€
839,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Apple iPhone 16 128GB Viedtālrunis / Ultramarine | MYEC3QL/A | 195949822438

833,00€
839,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Apple iPhone 16 128GB Black | MYE73D/A | 0195949821967 | WLONONWCRJGB6

834,48€
834,48€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPhone 16 128GB Teal MYED3HX/A

834,58€
839,57€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Smartfon poleasingowy Apple Grade A++ | Apple iPhone 16 Plus | 6.7" OLED | 5G | 128GB | Pink | iOS | Apple Renew AppleiPhone16Plus128PinkA++

835,14€
835,14€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon poleasingowy Apple PHONE IPHONE 16/128GB ULTRAMARINE RENEWD M2086-QAUM

836,11€
836,11€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 8 GB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Nē |
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Putekļdrošs: | Jā |
| Sejas skeneris |
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
|---|
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB 2.0, USB-C, UWB (Ultra Wideband) |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Balss vadība: | Jā |
| Žestu vadība: | Jā |
| Ārkārtas zvana funkcija: | Jā |
| Kritiena atpazīšana: | Jā |
| Bezvadu uzlādes jauda: | 25 W |
| Izmēri: | P71,6 mm x A147,6 mm x D7,8 mm |
|---|---|
| Svars: | 170 g |
| Galvenā kamera 1: | 48 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 12 MP |
| Tuvinājums: | 10x digitālā, 2x optiskā |
| Video izšķirtspēja: | 3 840 pikseļi x 2 160 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 12 MP |
| Apple iOS 18 |
| Procesors: | Apple A18 |
|---|---|
| Kodolu skaits: | 6 |
| Displeja izmērs: | 15,5 cm (6,1") |
|---|---|
| Displeja tips: | OLED |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1 179 Pikseļi x 2 556 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 460 ppi |
| SIM tehnoloģija: | Nano-SIM + eSIM |
|---|---|
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPhone 16 128GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac StudioApple MacBook Air 13.3Apple MacBook Pro Retina 13Apple 11 128GbApple 13 128GbApple 13 Pro 128GbIos 16 AppleMacBook 128GBLexar 128GBMicrosdhc 128GBSDHC 128GBMacBook iPhoneMac iPhone




























