Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy S26 256GB Enterprise Edition
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 16
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Displeja izmērs: 15,93 cm (6,30)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Samsung
- Procesora modeļa numurs: Exynos 2600
- Kodolu skaits: 10
Cenas vēsture
1M
Samsung Galaxy S26 256GB Enterprise Edition
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy S25 256GB
no 581,95€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 182,45€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G 256GB
no 275,00€

Apple iPhone 16e 128GB
no 439,00€

Apple iPhone 17e 256GB
no 630,33€

Apple iPhone 17 Pro 512GB
no 1 383,03€

Motorola Edge 60 Fusion
no 237,10€

Apple iPhone 16 128GB
no 588,80€
26 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Galaxy S26 Enterprise Edition 16 cm (6.3") Divas SIM kartes Android 16.0 5G USB Veids-C 12 GB 256 GB 4300 mAh Melns SM-S942BZKGEEB

703,76€
703,76€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedtālrunis Samsung Galaxy S26 Enterprise Edition 5G 12/256GB Black (SM-S942BZKGEEB) | SM-S942BZKGEEB | 8806099108816

712,80€
712,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG MOBILE PHONE GALAXY S26/256GB BLACK SM-S942B SAMSUNG SM-S942BZKGEEB
749,66€
752,56€
Piegāde: 2,90€
ar piegādi: 2,90€
MOBILE PHONE GALAXY S26/256GB BLACK SM-S942B SAMSUNG | SM-S942BZKGEEB | 8806099108816

758,00€
764,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
product Samsung S942 Galaxy S26 5G 12/256GB DS Black Enterprise Edition 8806099108762 (8806099108762) ( JOINEDIT88003595 ) Mobilais Telefons

765,00€
765,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE GALAXY S26/256GB BLACK SM-S942B SAMSUNG|SM-S942BZKGEEB

765,95€
765,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26 5G 12/256GB Dual SIM Black Enterprise Edition | SM-S942BZKGEEB | 8806099108816 | 164714

766,95€
766,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE GALAXY S26/256GB BLACK SM-S942B SAMSUNG SM-S942BZKGEEB (8806099108816) ( JOINEDIT87388268 ) Mobilais Telefons

770,00€
770,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26 (256GB) schwarz Enterprise Edition SM-S942BZKGEEB

784,82€
784,82€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26 12RAM 256GB EE DE black SM-S942BZKGEEB

788,47€
793,46€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
MOBILE PHONE GALAXY S26/256GB BLACK SM-S942B SAMSUNG | SM-S942BZKGEEB | 8806099108816

800,60€
800,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Smartfon Samsung Galaxy S26 Enterprise Edition 5G 12/256GB Czarny (SM-S942BZKGEEB)

837,64€
837,64€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE GALAXY S26/256GB BLACK SM-S942B SAMSUNG SM-S942BZKGEEB

840,01€
842,51€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
SAMSUNG Smartphone Galaxy S26 5G 12/256GB DualSIM Enterprise Edition black SM-S942BZKGEEE

860,98€
865,97€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Telefons Samsung Galaxy S26 5G 12/256GB Black Enterprise Edition

914,00€
914,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Samsung Galaxy S26 Enterprise Edition Dual Sim 12GB RAM 256GB Black EU SM-S942BZKGEEB 8806099108816 (8806099108816) ( JOINEDIT87366787 ) Mobilais Telefons

790,00€
790,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26 Enterprise Edition 256GB Black 15 93cm (6 3") OLED Display Android 16 50MP Triple-Kamera SM-S942BZKGEEB (8806099108816) ( JOINEDIT87518384 ) Mobilais Telefons

825,00€
825,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26 EE S942B 12GB 256GB black SM-S942BZKGEEB (8806099108816) ( JOINEDIT87879304 )

830,00€
830,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26 Enterprise Edition 6.3 256 GB Sort SM-S942BZKGEEB (8806099108816) ( JOINEDIT87336444 ) Mobilais Telefons

845,00€
845,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung S26 S942 5G 12/256GB ds Black EE SM-S942BZKGEEB (8806099108816) ( JOINEDIT87965453 )

850,00€
850,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon Samsung Galaxy S26 Enterprise Edition 5G 12/256GB Czarny (SM-S942BZKGEEB) SM-S942BZKGEEB (8806099108816) ( JOINEDIT86409043 ) Mobilais Telefons

865,00€
865,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26 - Enterprise Edition - 5G Smartphone - Dual-SIM - RAM 12 GB / Interner Speicher 256 GB - OLED-Display - 6.3 - 2340 x 1080 99937319 ( JOINEDIT88268742 ) Mobilais Telefons

980,00€
980,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26 256GB Enterprise Edition (Black Android 12GB) SM-S942BZKGEEB (8806099108816) ( JOINEDIT87455839 ) Mobilais Telefons

985,00€
985,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26 - Enterprise Edition - 5G Smartphone - Dual-SIM - RAM 12 GB / Interner Speicher 256 GB - OLED-Display - 6.3 - 2340 x 1080 SM-S942BZKGEEB (8806099108816) ( JOINEDIT88008338 ) Mobilais Telefons

1 040,00€
1 040,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Smartphone Galaxy S26 5G 12/256GB DualSIM Enterprise Edition black SM-S942BZKGEEE (8806099108762) ( JOINEDIT86094916 ) Mobilais Telefons

1 115,00€
1 115,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon Samsung Galaxy S26 Enterprise Edition 5G 12/256GB Czarny (SM-S942BZKGEEE) SM-S942BZKGEEE (8806099108762) ( JOINEDIT86209761 ) Mobilais Telefons

1 245,00€
1 245,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 12 GB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Nē |
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Putekļdrošs: | Jā |
| EPREL: | 2523577 |
| MPN: | SM-S942B/DS |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | A (Skala A-G) |
|---|---|
| A (Skala A-E) | |
| 1.200 | |
| C (Skala A-E) | |
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB 3.1 Gen 1, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.4 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Balss vadība: | Jā |
| Sejas atpazīšana: | Jā |
| Akumulatora kapacitāte: | 4.300 mAh |
| Uzlādes jauda: | 25 W |
| Bezvadu uzlādes jauda: | 15 W |
| Izmēri: | P71,70 mm x A149,60 mm x D7,20 mm |
|---|---|
| Svars: | 167 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 10 MP |
| Galvenā kamera 3: | 12 MP |
| Tuvinājums: | 30x digitālā, 3x optiskā |
| Video izšķirtspēja: | 7.680 pikseļi x 4.320 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 12 MP |
| Videoieraksts: | Jā |
| Google Android 16 |
| Procesors: | Samsung |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Exynos 2600 |
| Kodolu skaits: | 10 |
| Procesora takts maksimāli: | 3,80 GHz |
| Displeja izmērs: | 15,93 cm (6,30) |
|---|---|
| Displeja tips: | Dynamic AMOLED 2X, Gorilla Glass Victus 2 |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 1.080 Pikseļi x 2.340 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 411 ppi |
| SIM tehnoloģija: | Nano-SIM + eSIM |
|---|---|
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
Cenas vēsture
1M
Samsung Galaxy S26 256GB Enterprise Edition
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy S7 MaciņšSamsung Galaxy S8 MaciņšSamsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Xcover 4 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 5 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 6Samsung HD TVSamsung LED 48Samsung M7 monitorsSamsung Odyssey 24Galaxy S23 256GbSamsung SD 256GBSamsung S22 256GbSamsung S21 256GbMacBook 256 GBMac 256GB256GB microSDSDHC 256GBSDSDUNR 256 GBSDXC 256 GB






























