Ilustrācija var atšķirties
Apple iPhone SE 2022 (PRODUCT)RED 128GB
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Apple iOS 15
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Displeja izmērs: 11,94 cm (4,70)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Apple A15
- Procesora modeļa numurs: A15 Bionic Chip
- Kodolu skaits: 6
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPhone SE 2022 (PRODUCT)RED 128GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 041,54€

Samsung Galaxy S26 256GB
no 644,56€

Samsung Galaxy A57 5G 256GB
no 369,14€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 521,20€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 554,92€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 340,00€

Samsung Galaxy A56 5G 128GB
no 290,00€

Samsung Galaxy S26 Ultra 1TB
no 1 182,41€

Samsung Galaxy S26 512GB
no 722,82€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple iPhone SE 2022 128GB (PRODUCT)RED MMXL3ET/A

886,70€
886,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
|---|
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Putekļdrošs: | Jā |
| Video atskaņošana: līdz 15 h | |
| Audio atskaņošana: līdz 50 h |
| Aizsardzības klase: | IP 67 |
|---|
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, Lightning savienotājs, NFC |
| Bluetooth versija: | 5.0 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Balss vadība: | Jā |
| Žestu vadība: | Jā |
| Ārkārtas zvana funkcija: | Jā |
| Izmēri: | P67,30 mm x A138,40 mm x D7,30 mm |
|---|---|
| Svars: | 144 g |
| Galvenā kamera 1: | 12 MP |
|---|---|
| Tuvinājums: | 5x digitālā |
| Video izšķirtspēja: | 3.840 pikseļi x 2.160 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 7 MP |
| Videoieraksts: | Jā |
| Apple iOS 15 |
| Procesors: | Apple A15 |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | A15 Bionic Chip |
| Kodolu skaits: | 6 |
| Displeja izmērs: | 11,94 cm (4,70) |
|---|---|
| Displeja tips: | LCD |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 750 Pikseļi x 1.334 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 326 ppi |
| SIM tehnoloģija: | Nano-SIM + eSIM |
|---|---|
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPhone SE 2022 (PRODUCT)RED 128GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac StudioApple MacBook Air 13.3Apple MacBook Pro Retina 13Iphone SE MaciņšApple 11 128GbApple 13 128GbIphone SE 2020 Maciņš2022 Apple MacApple 13 Pro 128GbApple Se 40MmApple MacBook Pro 13 2022Apple MacBook Air 13 2022MacBook 128GB




















