Ilustrācija var atšķirties
Apple MacBook 13" 3,1GHz 8GB 512GB (MPXY2D/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Klēpjdators
- Procesora modelis: Intel Core i5
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Displeja izmērs: 33,80 cm (13,30)
- Cietā diska ietilpība: 512 GB
- Cietais disks: (SSD) Cietvielu disks
- Operētājsistēma: Mac OS X 10.12 Sierra
- Svars: 1,37 kg
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple MacBook 13" 3,1GHz 8GB 512GB (MPXY2D/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

ASUS NUC 14 Pro AI RNUC14LNKU7094N2
no 1 176,90€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple MacBook Pro 13” Touchbar Silver DC i5 3.1GHz/ 8GB/ 512GB flash/ Intel Iris Plus 650/ MPXY2

1 813,00€
1 813,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 10 h |
|---|
| Cietā diska ietilpība: | 512 GB |
|---|---|
| Cietais disks: | (SSD) Cietvielu disks |
| Tastatūras apgaismojums: | Jā |
|---|
| Diskdzinis: | Bez diska piedziņas |
|---|
| Izmēri: | P304,10 mm x A14,90 mm x D212,40 mm |
|---|---|
| Svars: | 1,37 kg |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 4.2 |
| Iebūvēts mikrofons: | Jā |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Atmiņas tips: | DDR3 |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
| Atmiņas takts frekvence: | 2.133 MHz |
| Procesors: | Intel |
|---|---|
| Procesora modelis: | Intel Core i5 |
| Procesora modeļa numurs: | 7267U |
| Kodolu skaits: | 2 |
| Procesora takts: | 3,10 GHz |
| Procesora takts Turbo: | 3,50 GHz |
| Operētājsistēma: | Mac OS X 10.12 Sierra |
|---|
| Displeja izmērs: | 33,80 cm (13,30) |
|---|---|
| Izšķirtspēja: | 2.560 Pikseļi x 1.600 pikseļi |
| Displeja īpašības: | Spīdīgs |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Atmiņas kartes slots: | SecureDigital karte |
|---|---|
| USB 3.0 pieslēgvietas: | 4x |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, DisplayPort, HDMI izeja, Mini-DisplayPort izeja, Thunderbolt 3, USB 3.0, USB-C |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple MacBook 13" 3,1GHz 8GB 512GB (MPXY2D/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple MacBook 2020Apple MacBook Air 12Apple MacBook Air 13 2015Apple MacBook Air 13 2017Apple MacBook Air 13 2020Apple MacBook Air 13 2022Apple MacBook Pro 13 Touch BarApto FlexApple MacBook Air 13 512GBApple MacBook Pro 13 512GBMacBook Pro 13 512GBMacBook Air 13 512GBMacBook Pro 13 512GB 2020MacBook Pro 13 8GBMacBook Air M2 8GB 512GBApple MacBook Pro 13MacBook Air 13 M2 512GBMacBook Air 13 16GB 512GB




























