Ilustrācija var atšķirties
Apple MacBook Pro 14'' 2025 M5 10 kodolu CPU 10 kodolu GPU 16GB 1TB (MDE14D/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Klēpjdators
- Procesora modelis: Apple M5
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Displeja izmērs: 36,07 cm (14,20)
- Cietā diska ietilpība: 1 TB
- Cietais disks: (SSD) Cietvielu disks
- Grafika: Apple 10 kodolu GPU
- Operētājsistēma: macOS Tahoe
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple MacBook Pro 14'' 2025 M5 10 kodolu CPU 10 kodolu GPU 16GB 1TB (MDE14D/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

ASUS NUC 14 Pro AI RNUC14LNKU7094N2
no 1 190,10€
39 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple MacBook Pro 14" 2025 M5/16/1TB 10C CPU 10C GPU Space Black MDE14D/A | MDE14D/A | 0195950489323

1 710,15€
1 710,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro (14") M5 10/10-Core/16GB/1TB/SpaceBlack MacOS | MDE14D/A | 0195950489323 | 84713000

1 719,35€
1 719,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 14" M5 10-Core 1TB SpaceSchwarz | MDE14D/A | 195950489323

1 728,90€
1 728,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro Space Schwarz MDE14D/A - 35,6cm (14''), M5 10-Core Chip, 10-Core GPU, 16GB RAM, 1TB SSD/ ohne Netzteil

1 774,55€
1 779,54€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple Macbook Pro - M5 | 14.2" | 16GB | 1TB | Mac OS | Space Black | MDE14ZE/A | 195950489668

1 781,30€
1 781,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 2025 14" M5 10C/10G 16/1TB Space Black MDE14T/A | MDE14T/A | 195950489576

1 793,00€
1 799,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Apple Macbook Pro - M5 | 14,2" | 16GB | 1TB | Mac OS | Gwiezdna Czerń MDE14ZE/A

1 796,07€
1 796,07€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Portatīvais dators Apple MacBook Pro 14 M5 / 16 GB / 1 TB (MDE14ZE/A) | MDE14ZE/A | 195950489668

1 797,15€
1 797,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro (14") M5 10/10-Core/16GB/1TB/SpaceSchwarz MacOS ( MDE14D/A ) Portatīvais dators

1 810,00€
1 810,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 14 M5 16GB 1TB SSD Space Black ENG MDE14ZE/ A portatīvais dators MDE14ZE/A

1 833,07€
1 833,07€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Laptop Apple MacBook Pro 14 M5 / 16 GB / 1 TB (MDE14D/A)

1 837,30€
1 837,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 14 M5 16GB 1TB SSD Space Black SWE MDE14KS/ A portatīvais dators MDE14KS/A

1 838,21€
1 838,21€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 2025 14" M5 10C/10G 16/1TB Space Black MDE14T/A 195950489576 MDE14T/A (195950489576) ( JOINEDIT80189631 ) Portatīvais dators

1 845,00€
1 845,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro Space Black MDE14D A - 35,6cm (14"), M5 10- Chip, 10- GPU, 16GB RAM, 1TB SSD, ohne Netzteil DE keyboard

1 879,00€
1 879,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE MacBook Pro 14.2 cala: M5 10C/10C, 16GB, 1TB SSD - Gwiezdna czerń MDE14ZE/A

1 892,60€
1 892,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 14" M5 10C CPU 10C GPU 16GB 1TB Space Black INT English MDE14ZE/A

1 894,10€
1 894,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE MacBook Pro 14.2 inches: M5 10C/10C, 16GB, 1TB SSD - Space Black MDE14ZE/A

1 907,11€
1 912,10€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple MacBook Pro 14" Apple M5 10C CPU, 10C GPU 16GB/1TB SSD/Space Black/SWE | Apple MDE14KS/A

1 986,73€
1 993,73€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Apple MacBook | Pro | Space Black | 14 " | 3024 x 1964 pixels | Apple M5 | 16 GB | Solid-state drive capacity 1000 GB | Apple M5 chip 10-core CPU/10-core GPU | macOS | 802.11ax | Bluetooth version 5.3 | Keyboard language English | Keyboard backlit MDE14ZE/A

1 986,73€
1 993,73€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Apple Macbook Pro - M5 | 14,2" | 16GB | 1TB | Mac OS | Gwiezdna Czerń | MDE14ZE/A | 195950489668 | LT-STD-M14-APL-329

1 991,84€
1 991,84€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 14" Apple M5 10C procesors, 10C GPU 16GB/1TB SSD/Space Black/SWE ) Apple MDE14KS/A

2 063,88€
2 063,88€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE MacBook Pro 14.2 inches: M5 10C/10C, 16GB, 1TB SSD - Space Black | MDE14ZE/A | 195950489668 | RNAPPRP4ZDMDE14

2 107,44€
2 107,44€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Portatīvais dators MacBook Pro 14" Apple M5 10C CPU, 10C GPU/16GB/1TB GB SSD/Space Black/INT MDE14ZE/A

2 119,00€
2 119,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 14" Apple M5 10C CPU, 10C GPU 16GB/1TB SSD/Space Black/SWE | Apple MDE14KS/A

2 148,48€
2 148,48€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro (14") 2025 (black, 16 GB, 1 TB (1 TB SSD), M5, MacOS, German) MDE14D/A

2 159,10€
2 159,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 14" (2025) MDE14ZE/A 1 TB Melns
MacBook Pro 14" (2025) MDE14ZE/A 1 TB Melns

2 163,60€
2 163,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Macbook pro 14.2 cala: m5 10c/10c, 16gb, 1tb ssd - gwiezdna czerń MDE14ZE/A

2 171,13€
2 171,13€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 14" (2025) MDE14KS/A 1 TB Melns
MacBook Pro 14" (2025) MDE14KS/A 1 TB Melns

2 329,20€
2 329,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Portatīvais dators MacBook Pro 14" Apple M5 10C CPU, 10C GPU/16GB/1TB GB SSD/Space Black/SWE MDE14KS/A

2 493,00€
2 493,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Portatīvais dators Apple MacBook Pro 14" M5 10C CPU, 10C GPU 16GB/1TB SSD/Space Black/SWE MDE14KS/A

2 511,93€
2 514,43€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 24 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 72,40 Wh |
| Cietā diska ietilpība: | 1 TB |
|---|---|
| Cietais disks: | (SSD) Cietvielu disks |
| Tastatūras apgaismojums: | Jā |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Krāsa: | Space Melns |
| Diskdzinis: | Bez diska piedziņas |
|---|
| Grafika: | Apple 10 kodolu GPU |
|---|
| Izmēri: | P312,60 mm x A15,50 mm x D221,20 mm |
|---|---|
| Svars: | 1,55 kg |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Iebūvēts mikrofons: | Jā |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Atmiņas tips: | DDR5X |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
| Atmiņas takts frekvence: | 9.600 MHz |
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple M5 |
| Kodolu skaits: | 10 |
| Operētājsistēma: | macOS Tahoe |
|---|
| Displeja izmērs: | 36,07 cm (14,20) |
|---|---|
| Izšķirtspēja: | 3.024 Pikseļi x 1.964 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Displeja īpašības: | Spīdīgs |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Atmiņas kartes slots: | SDXC karte |
|---|---|
| Thunderbolt pieslēgvietas: | 3x |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, DC ieeja, HDMI izeja, Thunderbolt 4 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple MacBook Pro 14'' 2025 M5 10 kodolu CPU 10 kodolu GPU 16GB 1TB (MDE14D/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple MacBook Pro 14.2Apple MacBook Pro 15Apple MacBook Pro 15 2016Apple MacBook Pro 15 A1286Apple MacBook Pro 16 2019Apple MacBook Pro 16.2Apple Macbook Pro 2021 14Apple Power BankAptxAriston Andris Lux Eco 10Macbook Pro 14 16GB 1TBMacBook Pro 14 1TBMacBook Pro 16GB 1TBMacBook Pro 10MacBook 14 1TBMacBook 16GB 1TBMacBook Pro 16 16GB 1TBMacBook Pro 14 16GBMacBook Pro 2025Apple Xs 10













































