Ilustrācija var atšķirties
Apple MacBook Air 13" 2026 M5 10 kodolu CPU 8 kodolu GPU 16GB 512GB (MDHE4D/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Portatīvais dators
- Procesora modelis: Apple M5
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Displeja izmērs: 34,46 cm (13,60)
- Cietā diska ietilpība: 512 GB
- Cietais disks: (SSD) Cietvielu disks
- Grafika: Apple 8 kodolu
- Operētājsistēma: macOS Tahoe
Cenas vēsture
1M
Apple MacBook Air 13" 2026 M5 10 kodolu CPU 8 kodolu GPU 16GB 512GB (MDHE4D/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

ASUS NUC 14 Pro AI RNUC14LNKU7094N2
no 1 199,25€
25 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple APPLE 33cm 13 inch MacBook Air M5 chip with 10core CPU and 8core GPU 16GB 512GB SSD - Midnight | MDHE4D/A | 0195950690064

1 062,65€
1 062,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air 13" 2026 M5/16/512GB 10C CPU 8C GPU Mitternacht MDHE4D/A | MDHE4D/A | 0195950690064 | 84713000

1 068,25€
1 068,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air (13") M5 10/8-Core/16GB/512GBSSD/Mittern. MacOS (QWERTZ - vācu izkārtojums) ( MDHE4D/A ) Portatīvais dators

1 090,00€
1 090,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air 13" M5 Midnight MDHE4D A Apple M5 chip mit 10-core CPU and 8-core GPU, 16GB, 512GB SSD, - Midnight, kein Netzteil DE keyboard

1 119,00€
1 119,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE MacBook Air 13 M5, Mitternacht, M5 (10-CPU/8-GPU), 16GB, 512GB, Deutsch, Kein Netzteil MDHE4D/A

1 131,00€
1 135,99€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple MacBook | Air | Midnight | 13.6 " | 2560 x 1664 pixels | WQXGA | M5 | 16 GB | Solid-state drive capacity 512 GB | M5 chip 10-core CPU/8-core GPU | macOS | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be | Bluetooth version 6.0 | Keyboard language Swedish | | MDHE4KS/A | 195950690187

1 154,20€
1 154,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air 13" Apple M5 10C CPU, 8C GPU/16GB/512GB SSD/Midnight/SWE | Apple MDHE4KS/A

1 159,35€
1 166,35€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Apple Laptop Apple APPLE 33cm 13 cali MacBook Air M5 chip with 10core CPU and 8core GPU 16GB 512GB SSD - Midnight MDHE4D/A

1 159,99€
1 159,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
product Apple MacBook Air 13 16+512GB SSD M5 Chip (2026) midnight QWERTZ MDHE4D/A (0195950690064) ( JOINEDIT88581809 ) Portatīvais dators

1 160,00€
1 160,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Macbook Air - M5 (10/8) | 13,6" | 16GB | 512GB | Mac OS | Północ MDHE4ZE/A

1 169,45€
1 169,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Portatīvais dators MacBook Air 13” Apple M5 10 CPU, 8C GPU/16GB/512GB SSD/Midnight/SWE - MDHE4KS/A

1 200,00€
1 200,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook | Air | Midnight | 13.6 " | 2560 x 1664 pixels | WQXGA | Apple M5 | 16 GB | Solid-state drive capacity 512 GB | Apple M5 chip 10-core CPU/8-core GPU | macOS | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be | Bluetooth version 6.0 | Keyboard language Swedish | | MDHE4KS/A | 195950690187

1 254,55€
1 254,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air 13,6 Retina M5 16GB 512SSD EN Midnight MDHE4ZE/ A portatīvais dators MDHE4ZE/A

1 259,00€
1 259,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air 13,6 Retina M5 16GB 512SSD SWE Midnight MDHE4KS/ A portatīvais dators MDHE4KS/A

1 259,00€
1 259,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE MacBook Air 13.6-inch: M5 10/8, 16GB, 512GB SSD, without power supply - Midnight MDHE4ZE/A

1 259,06€
1 264,05€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Laptop Apple APPLE 33cm 13 cali MacBook Air M5 chip with 10core CPU and 8core GPU 16GB 512GB SSD - Midnight MDHE4D/A

1 267,44€
1 267,44€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air 13” M5 (2026) MDHE4ZE/A 512 GB Zils
MacBook Air 13” M5 (2026) MDHE4ZE/A 512 GB Zils

1 299,00€
1 299,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook | Air | Midnight | 13.6 " | 2560 x 1664 pixels | WQXGA | Apple M5 | 16 GB | Solid-state drive capacity 512 GB | Apple M5 chip 10-core CPU/8-core GPU | macOS | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be | Bluetooth version 6.0 | Keyboard language Swedish | Keybo MDHE4KS/A

1 422,17€
1 422,17€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Apple MacBook Air Midnight 13.6 2560 x 1664 pixels WQXGA Apple M5 16 GB Solid-state drive capacity 512 GB Apple M5 chip 1 MDHE4KS/A (195950690187) ( JOINEDIT87208629 ) Portatīvais dators

1 195,00€
1 195,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air 13" M5 16 Gt 512 Gt kannettava keskiyo MDHE4KS/A (0195950690187) ( JOINEDIT86841283 )

1 255,00€
1 255,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air 13.6“ Liquid Retina M5 10‑core CPU 8‑core GPU/16GB/512GB/Midnight/INT - MDHE4ZE/A MDHE4ZE/A (0195950690408) ( JOINEDIT87127837 ) Portatīvais dators

1 280,00€
1 280,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air 13.6 2560 x 1664 M5 16GB 512GB Apple GPU macOS Tahoe MDHE4DK/A (0195950690071) ( JOINEDIT86963789 )

1 285,00€
1 285,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Laptop Apple MacBook Air 13 M5 / 16 GB / 512 GB (MDHE4ZE/A) MDHE4ZE/A (195950690408) ( JOINEDIT86268685 ) Portatīvais dators

1 310,00€
1 310,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Macbook Air - M5 (10/8) 13 6" 16GB 512GB Mac OS Polnoc MDHE4ZE/A (195950690408) ( JOINEDIT86988896 ) Portatīvais dators

1 320,00€
1 320,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
13-inch MacBook Air: Apple M5 chip with 10-core CPU and 8-core GPU 16GB 512GB SSD - Midnight MDHE4ZE/A (0195950690408) ( JOINEDIT87258625 )

1 410,00€
1 410,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 18 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 53,80 Wh |
| Cietā diska ietilpība: | 512 GB |
|---|---|
| Cietais disks: | (SSD) Cietvielu disks |
| Tastatūras apgaismojums: | Jā |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Krāsa: | Pusnakts |
| Diskdzinis: | Bez diska piedziņas |
|---|
| Grafika: | Apple 8 kodolu |
|---|
| Izmēri: | P304,10 mm x A11,30 mm x D215 mm |
|---|---|
| Svars: | 1,23 kg |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11be, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 6.0 |
| Iebūvēts mikrofons: | Jā |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Atmiņas tips: | DDR5X |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
| Atmiņas takts frekvence: | 9.600 MHz |
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple M5 |
| Kodolu skaits: | 10 |
| Operētājsistēma: | macOS Tahoe |
|---|
| Displeja izmērs: | 34,46 cm (13,60) |
|---|---|
| Izšķirtspēja: | 2.560 Pikseļi x 1.664 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Displeja īpašības: | Liquid Retina displejs |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Atmiņas kartes slots: | Bez atmiņas kartes slota |
|---|---|
| Thunderbolt pieslēgvietas: | 2x |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, Thunderbolt 4 |
Cenas vēsture
1M
Apple MacBook Air 13" 2026 M5 10 kodolu CPU 8 kodolu GPU 16GB 512GB (MDHE4D/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple MacBook Air 13.3Apple MacBook Air 13.6Apple MacBook Air 13.6 M2Apple MacBook NotebookApple MacBook Pro 13Apple MacBook Pro 13 2012Apple MacBook Pro 13 256GBApple MacBook Pro RetinaApģērbs skriešanaiMacBook Air 13 16GB 512GBApple MacBook Air 13 512GBMacBook Air 16GB 512GBMacBook Air 13 512GBMacBook Pro 13 16GB 512GBMacBook 16GB 512GBApple MacBook Pro 13 512GBMacBook Air 13 16GBApple MacBook Pro 13 16GBMacBook Pro 16GB 512GB







































