Ilustrācija var atšķirties
Apple MacBook Air 13" 2026 M5 10 kodolu CPU 8 kodolu GPU 16GB 512GB (MDHH4D/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Portatīvais dators
- Procesora modelis: Apple M5
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Displeja izmērs: 34,46 cm (13,6")
- Cietā diska ietilpība: 512 GB
- Cietais disks: (SSD) Cietvielu disks
- Grafika: Apple 8 kodolu
- Operētājsistēma: macOS Tahoe
Cenas vēsture
1M
Apple MacBook Air 13" 2026 M5 10 kodolu CPU 8 kodolu GPU 16GB 512GB (MDHH4D/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

ASUS NUC 14 Pro AI RNUC14LNKU7094N2
no 1 201,15€
26 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple APPLE 33cm 13 inch MacBook Air M5 chip with 10core CPU and 8core GPU 16GB 512GB SSD - Sky Blue | MDHH4D/A | 0195950691474

1 054,00€
1 054,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air 13" 2026 M5/16/512GB 10C CPU 8C GPU Himmelblau MDHH4D/A | MDHH4D/A | 195950691474

1 088,95€
1 088,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air: Apple M5 chip with 10-core CPU and 8-core GPU 16GB 512GB SSD - Sky Blue MDHH4D/A (0195950691474) ( JOINEDIT87225431 ) Portatīvais dators

1 100,00€
1 100,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air 13" M5 Himmelblau MDHH4D/A Apple M5 chip mit 10-core CPU and 8-core GPU 16GB 512GB SSD - Himmelblau kein Netzteil MDHH4D/A (0195950691474) ( JOINEDIT86878795 ) Portatīvais dators

1 105,00€
1 105,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE MacBook Air 13 M5, Himmelblau, M5 (10-CPU/8-GPU), 16GB, 512GB, Deutsch, Kein Netzteil MDHH4D/A

1 131,00€
1 135,99€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple MacBook Air 13" M5 10C CPU, 8C GPU/16GB/512GB SSD/Sky Blue/SWE | | MDHH4KS/A | 195950691597

1 154,20€
1 154,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air 13" Apple M5 10C CPU, 8C GPU/16GB/512GB SSD/Sky Blue/SWE | Apple MDHH4KS/A

1 159,35€
1 166,35€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Apple Macbook Air - M5 (10/8) | 13,6" | 16GB | 512GB | Mac OS | Błękitny MDHH4ZE/A

1 186,30€
1 186,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air 13" M5 SkyBlue MDHH4D A Apple M5 chip mit 10-core CPU and 8-core GPU, 16GB, 512GB SSD, - SkyBlue, kein Netzteil DE keyboard

1 189,00€
1 189,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Laptop Apple APPLE 33cm 13 cali MacBook Air M5 chip with 10core CPU and 8core GPU 16GB 512GB SSD - Sky Blue MDHH4D/A

1 190,50€
1 190,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE MacBook Air 13.6 cala: M5 10/8, 16GB, 512GB SSD, bez zasilacza - Błękitny MDHH4ZE/A

1 253,73€
1 253,73€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air 13" Apple M5 10C CPU, 8C GPU/16GB/512GB SSD/Sky Blue/SWE | Apple | MDHH4KS/A | 195950691597

1 254,55€
1 254,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Portatīvais dators MacBook Air 13” Apple M5 10 CPU, 8C GPU/16GB/512GB SSD/Sky Blue/SWE - MDHH4KS/A

1 259,00€
1 259,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air 13,6 Retina M5 16GB 512SSD SWE Sky Blue MDHH4KS/ A portatīvais dators MDHH4KS/A

1 259,00€
1 259,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air 13,6 Retina M5 16GB 512SSD EN Sky Blue MDHH4ZE/ A portatīvais dators MDHH4ZE/A

1 259,00€
1 259,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE MacBook Air 13.6-inch: M5 10/8, 16GB, 512GB SSD, without power supply - Sky Blue MDHH4ZE/A

1 259,06€
1 264,05€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Laptop Apple APPLE 33cm 13 cali MacBook Air M5 chip with 10core CPU and 8core GPU 16GB 512GB SSD - Sky Blue MDHH4D/A

1 274,67€
1 274,67€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air 13” M5 (2026) MDHH4ZE/A 512 GB Zils
MacBook Air 13” M5 (2026) MDHH4ZE/A 512 GB Zils

1 299,00€
1 299,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Apple MacBook Air 34 5 cm (13 6quot;) 2026 (hellblau 16 GB 512 GB (512 GB SSD) M5 MacOS Deutsch) MDHH4D/A (0195950691474) ( JOINEDIT88007018 )

1 140,00€
1 140,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
product Apple MacBook Air 13 16+512GB SSD M5 Chip (2026) sky blue QWERTZ MDHH4D/A (0195950691474) ( JOINEDIT88581810 ) Portatīvais dators

1 150,00€
1 150,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air 13 Apple M5 10C CPU 8C GPU/16GB/512GB SSD/Sky Blue/SWE Apple MDHH4KS/A (195950691597) ( JOINEDIT87208638 )

1 195,00€
1 195,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air 13" M5 16 Gt 512 Gt kannettava taivaansininen MDHH4KS/A (0195950691597) ( JOINEDIT86841286 )

1 255,00€
1 255,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air 13.6 2560 x 1664 M5 16GB 512GB Apple GPU macOS Tahoe MDHH4DK/A

1 277,85€
1 282,84€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple MacBook Air 13.6 2560 x 1664 M5 16GB 512GB Apple GPU macOS Tahoe MDHH4DK/A (0195950691481) ( JOINEDIT87100972 )

1 285,00€
1 285,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE MacBook Air 13 M5, Himmelblau, M5 (10-CPU/10-GPU), 16GB, 1TB, Deutsch, Kein Netzteil MDHH4_CTO_15

1 354,04€
1 359,03€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple MacBook Air 13" Apple M5 10C CPU, 8C GPU/16GB/512GB SSD/Sky Blue/SWE | Apple MDHH4KS/A

1 422,17€
1 422,17€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 18 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 53,8 Wh |
| Cietā diska ietilpība: | 512 GB |
|---|---|
| Cietais disks: | (SSD) Cietvielu disks |
| Tastatūras apgaismojums: | Jā |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Krāsa: | Debeszils |
| Diskdzinis: | Bez diska piedziņas |
|---|
| Grafika: | Apple 8 kodolu |
|---|
| Izmēri: | P304,1 mm x A11,3 mm x D215 mm |
|---|---|
| Svars: | 1,23 kg |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11be, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 6.0 |
| Iebūvēts mikrofons: | Jā |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Atmiņas tips: | DDR5X |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
| Atmiņas takts frekvence: | 9 600 MHz |
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple M5 |
| Kodolu skaits: | 10 |
| Operētājsistēma: | macOS Tahoe |
|---|
| Displeja izmērs: | 34,46 cm (13,6") |
|---|---|
| Izšķirtspēja: | 2 560 Pikseļi x 1 664 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Displeja īpašības: | Liquid Retina displejs |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Atmiņas kartes slots: | Bez atmiņas kartes slota |
|---|---|
| Thunderbolt pieslēgvietas: | 2x |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, Thunderbolt 4 |
Cenas vēsture
1M
Apple MacBook Air 13" 2026 M5 10 kodolu CPU 8 kodolu GPU 16GB 512GB (MDHH4D/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple MacBook Air 13.3Apple MacBook Air 13.6Apple MacBook Air 13.6 M2Apple MacBook NotebookApple MacBook Pro 13Apple MacBook Pro 13 2012Apple MacBook Pro 13 256GBApple MacBook Pro RetinaApģērbs skriešanaiMacBook Air 13 16GB 512GBApple MacBook Air 13 512GBMacBook Air 16GB 512GBMacBook Air 13 512GBMacBook Pro 13 16GB 512GBMacBook 16GB 512GBApple MacBook Pro 13 512GBMacBook Air 13 16GBApple MacBook Pro 13 16GBMacBook Pro 16GB 512GB







































