Ilustrācija var atšķirties
Apple MacBook Air 13" 2025 M4 10-Core CPU 10-Core GPU 24GB 512GB (MC654D/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Klēpjdators
- Procesora modelis: Apple M4
- Atmiņas lielums: 24 GB
- Displeja izmērs: 34,54 cm (13,6")
- Cietā diska ietilpība: 512 GB
- Cietais disks: (SSD) Cietvielu disks
- Grafika: Apple 10 kodolu
- Operētājsistēma: macOS Sequoia
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple MacBook Air 13" 2025 M4 10-Core CPU 10-Core GPU 24GB 512GB (MC654D/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

ASUS NUC 14 Pro AI RNUC14LNKU7094N2
no 1 200,85€
12 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple MacBook Air 13" M4 Silver MC654D A Apple M4 Chip mit 10- CPU 10- GPU, 24GB RAM, 512GB SSD, DE keyboard

1 345,00€
1 345,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE MacBook Air 13, Silber, M4 (10-CPU/10-GPU), 24GB, 512GB, Deutsch, 35W Dual USB-C Port Power Adapter, MC654D/A

1 348,88€
1 353,87€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Nešiojamas kompiuteris Apple MacBook Air 13” M4 10C CPU, 10C GPU, 24GB, 512GB SSD, Silver MC654KS/A

1 361,61€
1 366,60€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple MacBook Air 13,6 Retina M4 24GB 512GB SSD SWE Silver MC654KS/ A portatīvais dators MC654KS/A

1 386,73€
1 386,73€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air 13-inch : M4 chip with 10-core CPU and 10-core GPU, 24GB, 512GB SSD - Silver MC654ZE/A

1 392,90€
1 392,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air 13” Apple M4 10C CPU 10C GPU/24GB/512GB SSD/Silver/SWE 195949888809 ( MC654KS/A ) Portatīvais dators

1 395,00€
1 395,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MBA 13 M4 SLV/10C GPU/24GB/512GB | MC654T/A | 0195949888939

1 419,00€
1 419,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air 13,6 Retina M4 24GB 512GB SSD EN Silver MC654ZE/ A portatīvais dators MC654ZE/A

1 421,69€
1 421,69€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE MacBook Air 13 cali /10C GPU/24GB /512GB Srebrny MC654ZE/A

1 429,57€
1 429,57€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air 13" MC654ZE/A (2025) 512 GB Sudrabs
MacBook Air 13" MC654ZE/A (2025) 512 GB Sudrabs

1 459,00€
1 459,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air 13" MC654RU/A (2025) 512 GB Sudrabs
MacBook Air 13" MC654RU/A (2025) 512 GB Sudrabs

1 459,00€
1 459,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Portatīvais dators Apple MacBook Air 13” M4 10C CPU, 10C GPU/24GB/512GB SSD/Silver/INT | MC654ZE/A

1 956,10€
1 958,60€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 18 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 53,8 Wh |
| Cietā diska ietilpība: | 512 GB |
|---|---|
| Cietais disks: | (SSD) Cietvielu disks |
| Tastatūras apgaismojums: | Jā |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Krāsa: | Sudrabs |
| Diskdzinis: | Bez diska piedziņas |
|---|
| Grafika: | Apple 10 kodolu |
|---|
| Izmēri: | P304,1 mm x A11,3 mm x D215 mm |
|---|---|
| Svars: | 1,24 kg |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth: | Jā |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Iebūvēts mikrofons: | Jā |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Atmiņas tips: | DDR5X |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 24 GB |
| Atmiņas takts frekvence: | 7 500 MHz |
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple M4 |
| Kodolu skaits: | 10 |
| Operētājsistēma: | macOS Sequoia |
|---|
| Displeja izmērs: | 34,54 cm (13,6") |
|---|---|
| Izšķirtspēja: | 2 560 Pikseļi x 1 664 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Displeja īpašības: | Spīdīgs |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Atmiņas kartes slots: | Bez atmiņas kartes slota |
|---|---|
| Thunderbolt pieslēgvietas: | 2x |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, DC ieeja, Thunderbolt 4 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple MacBook Air 13" 2025 M4 10-Core CPU 10-Core GPU 24GB 512GB (MC654D/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple MacBook Air 13.6Apple MacBook Air 13.6 M2Apple MacBook NotebookApple MacBook Pro 13Apple MacBook Pro 13 16GBApple MacBook Pro 13 2012Apple MacBook Pro 13 256GBApple MacBook Pro RetinaApģērbs skriešanaiApple MacBook Air 13 512GBMacBook Air 13 512GBApple MacBook Pro 13 512GBMacBook Air 13 M2 512GBMacBook Air 13 16GB 512GBApple MacBook Air 13 2017Apple MacBook Air 13.3Apple MacBook Air 13 2015Apple MacBook Air 13 2020Apple MacBook Air 13 Retina




































