Ilustrācija var atšķirties
Apple MacBook Air 15" 2026 M5 10 kodolu CPU 10 kodolu GPU 16GB 512GB (MDV94D/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Portatīvais dators
- Procesora modelis: Apple M5
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Displeja izmērs: 38,91 cm (15,30)
- Cietā diska ietilpība: 512 GB
- Cietais disks: (SSD) Cietvielu disks
- Grafika: Apple 10 kodolu
- Operētājsistēma: macOS Tahoe
Cenas vēsture
1M
Apple MacBook Air 15" 2026 M5 10 kodolu CPU 10 kodolu GPU 16GB 512GB (MDV94D/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

ASUS NUC 14 Pro AI RNUC14LNKU7094N2
no 1 198,10€
21 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Apple MacBook Air 15" 16+512GB SSD M5 Chip (2026) silver QWERTZ | MDV94D/A | 0195950694123

1 352,60€
1 352,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air 15'' M5 10-Core 16GB 512GB silber | MDV94D/A | 0195950694123 | 84713000

1 360,35€
1 360,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Laptop Apple MacBook Air 15 M5 / 16 GB / 512 GB (MDV94ZE/A)

1 403,05€
1 403,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air 15 M5 Silber MDV94D/A Apple M5 chip mit 10-core CPU and 10-core GPU, 16GB, 512GB SSD - Silber, kein Netzteil

1 417,27€
1 422,26€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple Macbook Air - M5 | 15,3" | 16GB | 512GB | Mac OS | Silver | MDV94ZE/A | 195950694468 | LT-STD-M15-APL-205

1 432,35€
1 432,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air 15" M5 Silber MDV94D/A Apple M5 chip mit 10-core CPU and 10-core GPU 16GB 512GB SSD - Silber kein Netzteil MDV94D/A (0195950694123) ( JOINEDIT86878798 ) Portatīvais dators

1 440,00€
1 440,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air: Apple M5 chip with 10-core CPU and 10-core GPU 16GB 512GB SSD - Silver MDV94D/A (0195950694123) ( JOINEDIT87341097 ) Portatīvais dators

1 460,00€
1 460,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Laptop Apple 15-inch MacBook Air: Apple M5 chip with 10-core CPU and 10-core GPU, 16GB, 512GB SSD - Silver MDV94D/A

1 465,91€
1 465,91€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE MacBook Air 15.3-inch: M5 10/10, 16GB, 512GB SSD, without power supply - Silver MDV94ZE/A

1 488,03€
1 493,02€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple MacBook Air 15,3 Retina M5 16GB 512SSD EN Silver MDV94ZE/ A portatīvais dators MDV94ZE/A

1 559,00€
1 559,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air 15,3 Retina M5 16GB 512SSD SWE Silver MDV94KS/ A portatīvais dators MDV94KS/A

1 559,00€
1 559,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE MacBook Air 15.3 cala: M5 10/10, 16GB, 512GB SSD, bez zasilacza - Srebrny MDV94ZE/A

1 576,52€
1 576,52€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air 15” M5 (2026) MDV94ZE/A 512 GB Sudrabs
MacBook Air 15” M5 (2026) MDV94ZE/A 512 GB Sudrabs

1 609,00€
1 609,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Laptop Apple 15-inch MacBook Air: Apple M5 chip with 10-core CPU and 10-core GPU, 16GB, 512GB SSD - Silver MDV94D/A

1 623,36€
1 623,36€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Apple MacBook Air 2026 15" M5 10C/10G 16/512GB Silver MDV94T/A 195950694376 MDV94T/A (195950694376) ( JOINEDIT87208648 ) Portatīvais dators

1 475,00€
1 475,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air (15") M5 10/10-Core/16GB/512GBSSD/Silber MacOS MDV94D/A (0195950694123) ( JOINEDIT87142081 ) Portatīvais dators

1 490,00€
1 490,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air 15.3 2880 x 1864 M5 16GB 512GB Apple GPU macOS Tahoe MDV94DK/A (0195950694130) ( JOINEDIT86963793 )

1 550,00€
1 550,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air 15" M5 16 Gt 512 Gt kannettava hopea MDV94KS/A (0195950694246) ( JOINEDIT86841290 )

1 560,00€
1 560,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Macbook Air - M5 15 3" 16GB 512GB Mac OS Srebrny MDV94ZE/A (195950694468) ( JOINEDIT87241921 ) Portatīvais dators

1 565,00€
1 565,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Laptop Apple MacBook Air 15 M5 / 16 GB / 512 GB (MDV94ZE/A) MDV94ZE/A (195950694468) ( JOINEDIT86268692 ) Portatīvais dators

1 655,00€
1 655,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Laptop Apple 15-inch MacBook Air: Apple M5 chip with 10-core CPU and 10-core GPU 16GB 512GB SSD - Silver MDV94D/A (195950694123) ( JOINEDIT86937289 ) Portatīvais dators

1 660,00€
1 660,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 18 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 66,50 Wh |
| Cietā diska ietilpība: | 512 GB |
|---|---|
| Cietais disks: | (SSD) Cietvielu disks |
| Tastatūras apgaismojums: | Jā |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Krāsa: | Sudrabs |
| Diskdzinis: | Bez diska piedziņas |
|---|
| Grafika: | Apple 10 kodolu |
|---|
| Izmēri: | P340,40 mm x A11,50 mm x D237,60 mm |
|---|---|
| Svars: | 1,51 kg |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11be, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 6.0 |
| Iebūvēts mikrofons: | Jā |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Atmiņas tips: | DDR5X |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
| Atmiņas takts frekvence: | 9.600 MHz |
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple M5 |
| Kodolu skaits: | 10 |
| Operētājsistēma: | macOS Tahoe |
|---|
| Displeja izmērs: | 38,91 cm (15,30) |
|---|---|
| Izšķirtspēja: | 2.880 Pikseļi x 1.864 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Displeja īpašības: | Liquid Retina displejs |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Atmiņas kartes slots: | Bez atmiņas kartes slota |
|---|---|
| Thunderbolt pieslēgvietas: | 2x |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, Thunderbolt 4 |
Cenas vēsture
1M
Apple MacBook Air 15" 2026 M5 10 kodolu CPU 10 kodolu GPU 16GB 512GB (MDV94D/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple MacBook NotebookApple MacBook Pro 13Apple MacBook Pro 13 16GBApple MacBook Pro 13 2011Apple MacBook Pro 13 2012Apple MacBook Pro 13 2015Apple MacBook Pro 13 2017Apple MacBook Pro 13 i5Apple MBPApģērbu TvaicētājsMacBook Air 16GB 512GBMacBook Air 13 16GB 512GBMacBook 16GB 512GBApple MacBook Air 13 512GBApple Xs 10MacBook Pro 16GB 512GBFotopapīrs 10X15MacBook Pro 10MacBook Air 2020 512GBMacBook Air 13 512GB



































