Ilustrācija var atšķirties
Apple MacBook Air 13" 2026 M5 10 kodolu CPU 8 kodolu GPU 16GB 512GB (MDHA4D/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Portatīvais dators
- Procesora modelis: Apple M5
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Displeja izmērs: 34,46 cm (13,60)
- Cietā diska ietilpība: 512 GB
- Cietais disks: (SSD) Cietvielu disks
- Grafika: Apple 8 kodolu
- Operētājsistēma: macOS Tahoe
Cenas vēsture
1M
Apple MacBook Air 13" 2026 M5 10 kodolu CPU 8 kodolu GPU 16GB 512GB (MDHA4D/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

ASUS NUC 14 Pro AI RNUC14LNKU7094N2
no 1 199,25€
47 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple MacBook Air 13" M5 10-Core 512GB polarstern | MDHA4D/A | 195950688658

1 091,05€
1 091,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air 13'' M5 10-Core 16GB 512GB polarstern | MDHA4D/A | 195950688658 | 164864

1 092,25€
1 092,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple APPLE 33cm 13inch MacBook Air M5 chip with 10core CPU and 8core GPU 16GB 512GB SSD - Starlight | MDHA4D/A | 195950688658 | 164864

1 094,40€
1 094,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air 13" M5 Polarstern MDHA4D/A Apple M5 chip mit 10-core CPU and 8-core GPU 16GB 512GB SSD - Polarstern kein Netzteil MDHA4D/A (0195950688658) ( JOINEDIT86878791 ) Portatīvais dators

1 105,00€
1 105,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Macbook Air - M5 (10/8) | 13.6" | 16GB | 512GB | Mac OS | | MDHA4ZE/A | 195950688993 | MOBAPPNOT0423

1 120,90€
1 120,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air 13 M5 Polarstern MDHA4D/A Apple M5 chip mit 10-core CPU and 8-core GPU, 16GB, 512GB SSD - Polarstern, kein Netzteil

1 131,00€
1 135,99€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple MacBook Air 13 collu M5 mikroshēma 16GB/512GB Starlight MDHA4ZE/A | MDHA4ZE/A | 195950688993 | MOBAPPNOT0423

1 135,80€
1 135,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air 34.5 cm (13.6") 2026 (champagne 16 GB 512 GB (512 GB SSD) Polarstern M5 MacOS German) MDHA4D/A (0195950688658) ( JOINEDIT87454672 )

1 140,00€
1 140,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air 13" Apple M5 10C CPU, 8C GPU/16GB/512GB SSD/Starlight/INT | Apple MDHA4ZE/A

1 159,35€
1 166,35€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Apple Laptop Apple APPLE 33cm 13cal MacBook Air M5 chip with 10core CPU and 8core GPU 16GB 512GB SSD - Starlight MDHA4D/A

1 159,99€
1 159,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Macbook Air - M5 (10/8) | 13,6" | 16GB | 512GB | Mac OS | Księżycowa Poświata MDHA4ZE/A

1 161,64€
1 161,64€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air 13" M5 Polarstar MDHA4D A Apple M5 chip mit 10-core CPU and 8-core GPU, 16GB, 512GB SSD, - Polarstar, kein Netzteil DE keyboard

1 179,00€
1 179,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air Apple M M5 Laptop 34.5 cm (13.6") 16 GB 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) macOS Tahoe Beige MDHA4ZE/A

1 187,40€
1 187,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air Apple M M5 Laptop 34.5 cm (13.6") 16 GB 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) macOS Tahoe Beige | MDHA4ZE/A | 195950688993 | MOBAPPNOT0423

1 190,32€
1 190,32€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Portatīvais dators MacBook Air 13” Apple M5 10 CPU, 8C GPU/16GB/512GB SSD/Starlight/INT - MDHA4ZE/A

1 199,00€
1 199,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Portatīvais dators MacBook Air 13” Apple M5 10 CPU, 8C GPU/16GB/512GB SSD/Starlight/SWE - MDHA4KS/A

1 199,00€
1 199,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air 13.6 2560 x 1664 M5 16GB 512GB Apple GPU macOS Tahoe MDHA4DK/A

1 252,79€
1 257,78€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple MacBook Air 13,6 Retina M5 16GB 512SSD SWE Starlight MDHA4KS/ A portatīvais dators MDHA4KS/A

1 259,00€
1 259,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air 13,6 Retina M5 16GB 512SSD EN Starlight MDHA4ZE/ A portatīvais dators MDHA4ZE/A

1 259,00€
1 259,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air 34.5 cm (13.6") 2026 (champagne, 16 GB, 512 GB (512 GB SSD), Polarstern, M5, MacOS, German) MDHA4D/A

1 270,50€
1 270,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Laptop Apple APPLE 33cm 13cal MacBook Air M5 chip with 10core CPU and 8core GPU 16GB 512GB SSD - Starlight MDHA4D/A

1 274,67€
1 274,67€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air 13” M5 (2026) MDHA4ZE/A 512 GB Bēšs
MacBook Air 13” M5 (2026) MDHA4ZE/A 512 GB Bēšs

1 299,00€
1 299,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE MacBook Air 13.6 cala: M5 10/8, 16GB, 512GB SSD, bez zasilacza - Księżycowa poświata MDHA4ZE/A

1 343,68€
1 343,68€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Laptop Apple MacBook Air 13 M5 / 16 GB / 512 GB / Zasilacz 70 W (MDHA4/P1/70W) | MDHA4ZE/A/P1/Z2|Z1L3000US | 5902002372855

1 371,00€
1 371,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Macbook Air - M5 (10/10) | 13,6" | 16GB | 512GB | Mac OS | Księżycowa Poświata | Zasilacz 70W | MDHA4ZE/A/P1/Z2|Z1L3000US | 5902002372855 | LT-STD-M13-APL-304

1 495,30€
1 495,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Apple MacBook Air 13 M5 10-Core 512GB Beige-Goud (NL) MDHA4N/A Apple M 34 5 cm (13.6") 2560 x 1664 Pixels 16 GB 512 GB macOS Tahoe MDHA4N/A (0195950688818) ( JOINEDIT89147434 ) Portatīvais dators

1 150,00€
1 150,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
product Apple MacBook Air 13 16+512GB SSD M5 Chip (2026) starlight QWERTZ MDHA4D/A (0195950688658) ( JOINEDIT88007013 ) Portatīvais dators

1 155,00€
1 155,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Mac Book Air: Apple M5 chip with 10-core CPU and 8-core GPU 16GB 512GB SSD - Starlight MDHA4D/A (0195950688658) ( JOINEDIT87258622 ) Portatīvais dators

1 170,00€
1 170,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air Starlight 13.6 2560 x 1664 pixels Apple M5 16 GB Solid-state drive capacity 512 GB Apple M5 chip 10-core MDHA4ZE/A (195950688993) ( JOINEDIT87208623 ) Portatīvais dators

1 195,00€
1 195,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Air Apple M M5 Laptop 34.5 cm (13.6") 16 GB 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) macOS Tahoe Beige MDHA4ZE/A (195950688993) ( JOINEDIT87802896 ) Portatīvais dators

1 220,00€
1 220,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 18 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 53,80 Wh |
| Cietā diska ietilpība: | 512 GB |
|---|---|
| Cietais disks: | (SSD) Cietvielu disks |
| Tastatūras apgaismojums: | Jā |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Krāsa: | Polarstern |
| Diskdzinis: | Bez diska piedziņas |
|---|
| Grafika: | Apple 8 kodolu |
|---|
| Izmēri: | P304,10 mm x A11,30 mm x D215 mm |
|---|---|
| Svars: | 1,23 kg |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11be, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 6.0 |
| Iebūvēts mikrofons: | Jā |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple M5 |
| Kodolu skaits: | 10 |
| Operētājsistēma: | macOS Tahoe |
|---|
| Displeja izmērs: | 34,46 cm (13,60) |
|---|---|
| Izšķirtspēja: | 2.560 Pikseļi x 1.664 pikseļi |
| Displeja īpašības: | Liquid Retina displejs |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Atmiņas kartes slots: | Bez atmiņas kartes slota |
|---|---|
| Thunderbolt pieslēgvietas: | 2x |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, Thunderbolt 4 |
Cenas vēsture
1M
Apple MacBook Air 13" 2026 M5 10 kodolu CPU 8 kodolu GPU 16GB 512GB (MDHA4D/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple MacBook Air 13.3Apple MacBook Air 13.6Apple MacBook Air 13.6 M2Apple MacBook NotebookApple MacBook Pro 13Apple MacBook Pro 13 2012Apple MacBook Pro 13 256GBApple MacBook Pro RetinaApģērbs skriešanaiMacBook Air 13 16GB 512GBApple MacBook Air 13 512GBMacBook Air 16GB 512GBMacBook Air 13 512GBMacBook Pro 13 16GB 512GBMacBook 16GB 512GBApple MacBook Pro 13 512GBMacBook Air 13 16GBApple MacBook Pro 13 16GBMacBook Pro 16GB 512GB









































