Ilustrācija var atšķirties
ASUS VG259Q
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- LED monitors
- Ekrāna izmērs: 24,50
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi
- Reakcijas laiks: 1 ms
- Integrētie skaļruņi: Jā
- Pivotfunkcija: Jā
- Elektroenerģijas patēriņš SDR: 23 kWh/1000h
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS VG259Q
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

ASUS ROG Strix XG32UCG
no 520,10€

Lenovo ThinkVision M15 (62CAUAT1WL)
no 177,99€

Dell UltraSharp U2724DE
no 449,99€

Dell 27 Plus 4K USB-C Monitors S2725QC
no 344,67€

LG 24BA550-B
no 115,25€

Dell 27 Plus 4K Monitors S2725QS
no 296,23€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Monitor Asus TUF Gaming VG259Q5A (90LM0BL1-B01O71) 90LM0BL1-B01O71

153,59€
153,59€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 388067 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase SDR: | E (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 23 kWh/1000h |
| Izmēri ar statīvu: | P56,30 cm x A35,70 cm x D22,10 cm |
|---|---|
| Svars: | 5,10 kg |
| VG259Q |
| Ekrāna diagonāle: | 62,20 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 24,50 |
| Paneļa tehnoloģija: | IPS |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 1 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 1.000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 400 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| HDCP atbalsts: | Jā |
|---|---|
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, DisplayPort, HDMI ieeja |
| AMD FreeSync: | Jā |
|---|---|
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
| Augstuma regulēšana: | Jā |
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pagriešanas funkcija: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS VG259Q
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
























