Ilustrācija var atšķirties
ASUS VG279Q
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- LED monitors
- Ekrāna izmērs: 27
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi
- Reakcijas laiks: 3 ms
- Integrētie skaļruņi: Jā
- Pivotfunkcija: Jā
- Elektroenerģijas patēriņš SDR: 26 kWh/1000h
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS VG279Q
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

ASUS ROG Strix XG32UCG
no 520,10€

Lenovo ThinkVision M15 (62CAUAT1WL)
no 173,35€

Dell UltraSharp U2724DE
no 449,99€

Dell 27 Plus 4K USB-C Monitors S2725QC
no 344,67€

LG 24BA550-B
no 115,25€

Dell 27 Plus 4K Monitors S2725QS
no 296,23€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
ASUS TUF Gaming VG279Q3R computer monitor 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black

271,55€
271,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 388070 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase SDR: | E (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 26 kWh/1000h |
| Izmēri ar statīvu: | P61,90 cm x A50,60 cm x D21,10 cm |
|---|---|
| Svars ar statīvu: | 5,60 kg |
| VG279Q |
| Ekrāna diagonāle: | 68,60 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 27 |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 3 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 1.000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 400 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Savienojumi: | Audio ieeja (3,5 mm), Audio izeja (3,5 mm), DisplayPort, DVI, HDMI ieeja |
|---|
| AMD FreeSync: | Jā |
|---|---|
| Nvidia G-Sync: | Jā |
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
| Augstuma regulēšana: | Jā |
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pagriešanas funkcija: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS VG279Q
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
























