Ilustrācija var atšķirties
ASUS VG27BQ
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- LED monitors
- Ekrāna izmērs: 27
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 2.560 Pikseļi x 1.440 pikseļi
- Reakcijas laiks: 1 ms
- Integrētie skaļruņi: Jā
- Pivotfunkcija: Jā
- Ekrāna diagonāle: 68,60 cm
Cenas vēsture
1M
ASUS VG27BQ
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

ASUS ROG Strix XG32UCG
no 520,10€

Lenovo ThinkVision M15 (62CAUAT1WL)
no 173,35€

Dell UltraSharp U2724DE
no 449,99€

Dell 27 Plus 4K USB-C Monitors S2725QC
no 344,67€

LG 24BA550-B
no 115,25€

Dell 27 Plus 4K Monitors S2725QS
no 296,23€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
ASUS TUF Gaming VG27BQ - LED-Monitor - Gaming - 68.47 cm (27) 90LM04Z0-B01370

336,34€
341,33€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| MPN: | VG27BQ |
|---|---|
| EPREL: | 399152 |
| Energoefektivitātes klase SDR: | F (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš: | Darbība 65 W, Gaidīšanas režīmā 0,50 W |
| Izmēri ar statīvu: | P62 cm x A50,70 cm x D37,70 cm |
|---|---|
| Svars ar statīvu: | 8,80 kg |
| Ekrāna diagonāle: | 68,60 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 27 |
| Paneļa tehnoloģija: | TN |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 2.560 Pikseļi x 1.440 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 1 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 1.000:1 |
| Spilgtums (kandela): | 350 cd/m² |
| Skata leņķis: | 170° / 160° |
| HDCP atbalsts: | Jā |
|---|---|
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, DisplayPort, HDMI ieeja |
| AMD FreeSync: | Jā |
|---|---|
| Nvidia G-Sync: | Jā |
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
| Augstuma regulēšana: | Jā |
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pagriešanas funkcija: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Jā |
Cenas vēsture
1M
ASUS VG27BQ
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
























