Ilustrācija var atšķirties
ASUS ZenFone 2 Laser 5.0 16GB
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 5.0
- Iekšējā atmiņa: 16,00 GB
- Displeja izmērs: 12,70 cm (5,00)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Qualcomm
- Operatīvā atmiņa (RAM): 2 048 MB
- Atmiņas tips: DDR3
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

Asus ROG Phone 9 Pro
no 1 179,00€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 577,69€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 330,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 189,16€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 100,40€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 537,85€

Samsung Galaxy S25+ 256GB
no 772,50€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Samsung Galaxy S24 128GB
no 389,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
ASUS ZenFone 2 Laser - ZE500KL LCD Touch Front Cover - Black 90AZ00E0-R20010

99,18€
104,17€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 2 048 MB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | DDR3 |
| Iekšējā atmiņa: | 16,00 GB |
| Atmiņas kartes ietilpība: | 128,00 GB |
| Mobilais sakaru standarts: | EDGE, E-pasts, GPRS, HSPA+, MMS, Mobilā emuāru veidošana, SMS, Tūlītējā ziņojumapmaiņa, 4G/LTE |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Austiņu ligzda (3,5 mm), Bezvadu LAN, Bluetooth, Micro USB |
| Bluetooth versija: | 4.0 |
| Akumulatora kapacitāte: | 2 400,00 mAh |
| Izmēri: | P71,50 mm x A143,70 mm |
|---|---|
| Svars: | 140,00 g |
| Videoieraksts: | Jā |
|---|
| Google Android 5.0 |
| Procesors: | Qualcomm |
|---|
| Displeja izmērs: | 12,70 cm (5,00) |
|---|---|
| Displeja tips: | Gorilla Glass 4 |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 720 Pikseļi x 1 280 pikseļi |
| SIM tehnoloģija: | Mikro-SIM |
|---|---|
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
Populāri produkti
Vairāk no ASUS
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
ASUS ZenscreenASUS Zenscreen GoASUS ZenScreen MB166CASUS Zenscreen OLEDASUS ZenScreen TouchAt te zvaigžņu kariAten CS22UAtkaļķošanas tabletesAtmiņas Komplekts 2666 16GBAttīstošais PaklājiņšAsus zenfone 10DDR2 16GBCross Line LaserBT5 0Mac M2 16GBMacBook M2 16GBAir M2 16GBBluetooth 5.0 EDRUSB Dongle 5.0Bluetooth 5.0 Adapter
















