Ilustrācija var atšķirties
ASUS ZenFone 8 8GB 256GB
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 11
- Iekšējā atmiņa: 256,00 GB
- Displeja izmērs: 14,90 cm (5,90)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Qualcomm
- Procesora modeļa numurs: Snapdragon 888 5G
- Procesora takts maksimāli: 2,84 GHz
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

Asus ROG Phone 9 Pro
no 1 179,00€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 577,69€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 330,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 189,16€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 107,40€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 537,85€

Samsung Galaxy S25+ 256GB
no 792,90€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Samsung Galaxy S24 128GB
no 389,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Asus Zenfone 8 256 GB 256 + 8 GB Melns
Zenfone 8 256 GB 256 + 8 GB Melns

729,00€
729,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 8 192 MB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | DDR5 |
| Iekšējā atmiņa: | 256,00 GB |
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Akumulatora kapacitāte: | 4 000,00 mAh |
| Uzlādes jauda: | 30,00 W |
| Izmēri: | P68,50 mm x A148,00 mm x D8,90 mm |
|---|---|
| Svars: | 169,00 g |
| Galvenā kamera 1: | 64,00 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 12,00 MP |
| Galvenā kamera 3: | 12,00 MP |
| Video izšķirtspēja: | 7 680 pikseļi x 4 320 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 12,00 MP |
| Videoieraksts: | Jā |
| Google Android 11 |
| Procesors: | Qualcomm |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Snapdragon 888 5G |
| Procesora takts maksimāli: | 2,84 GHz |
| Displeja izmērs: | 14,90 cm (5,90) |
|---|---|
| Displeja tips: | AMOLED, Gorilla Glass Victus |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 1 080 Pikseļi x 2 400 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Populāri produkti
Vairāk no ASUS
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
ASUS ZenscreenASUS Zenscreen GoASUS ZenScreen MB166CASUS Zenscreen OLEDASUS ZenScreen TouchAt te zvaigžņu kariAten CS22UAtkaļķošanas tabletesAtmiņas Komplekts 2666 16GBAttīstošais PaklājiņšAsus zenfone 10MacBook Air 13 8GB 256GBMacBook Pro 13 8GB 256GBMacBook Pro 2020 8GB 256GBMacBook Air M2 8GB 256GBMacBook Pro M2 8GB 256GBMacBook 8GBDVD 8GBCrucial 8GBCorsair 8GB


















