Ilustrācija var atšķirties
ASUS ZenFone Go (ZB500KL)
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 6.0
- Iekšējā atmiņa: 16 GB
- Displeja izmērs: 12,70 cm (5)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Kodolu skaits: 4
- Operatīvā atmiņa (RAM): 2.048 MB
- Displeja tips: LCD
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

Asus ROG Phone 9 Pro
no 1 179,00€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 577,69€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 330,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 189,16€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 107,40€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 537,85€

Samsung Galaxy S25+ 256GB
no 792,90€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Samsung Galaxy S24 128GB
no 389,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
ASUS Zenfone Go ZB500KL-1A LCD Touch Front Cover Black 90AX00A1-R20010

86,52€
91,51€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 2.048 MB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 16 GB |
| Mobilais sakaru standarts: | 4G/LTE |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Austiņu ligzda (3,5 mm), Bezvadu LAN, Bluetooth, Micro USB |
| Bluetooth versija: | 4.0 |
| Izmēri: | P70,80 mm x A143,70 mm x D11,20 mm |
|---|
| Videoieraksts: | Jā |
|---|
| Google Android 6.0 |
| Kodolu skaits: | 4 |
|---|
| Displeja izmērs: | 12,70 cm (5) |
|---|---|
| Displeja tips: | LCD |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 720 Pikseļi x 1.280 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Populāri produkti


















