Ilustrācija var atšķirties
Bosch BGD38BU2
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Grīdas putekļsūcējs
- Jauda: 600 W
- Savākšanas tilpums: 4 l
- Papildu sprauslas: Polsteru sprausla, Rullīšu sprausla, Šaurā sprausla
- Darbības rādiuss: 10 m
- Skaņas spiediens: 79 dB
- Sūkšanas jaudas regulēšana: Elektroniski
- Atbalsta paliktnis: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch BGD38BU2
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 2 BGDS2CHAMP
no 94,00€

Siemens VSQ5X1230
no 147,85€

Festool CTL SYS (575279)
no 424,58€

Siemens VS06A111
no 105,70€

Severin BC 7052
no 125,75€

AEG AB61H6SW
no 144,42€

Numatic Henry HVR200
no 153,41€

Philips 3000 Series XD3112
no 101,66€

Rowenta Force Allergy+ RO7473
no 185,45€

Siemens VSZ3XTRM11
no 173,65€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Serie 4 BGD38BU2 Staubsauger 4 l Trommel-Vakuum Trocken 600 W Staubbeutel (BGD38BU2)

125,13€
130,12€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Izmēri: | P29,50 cm x A41 cm x D26,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 5,20 kg |
| Jauda: | 600 W |
|---|---|
| Savākšanas tilpums: | 4 l |
| Skaņas spiediens: | 79 dB |
| Sūkšanas jaudas regulēšana: | Elektroniski |
| Papildu sprauslas: | Polsteru sprausla, Rullīšu sprausla, Šaurā sprausla |
| Atbalsta paliktnis: | Jā |
| Riteņi integrēti: | Jā |
| Auduma šļūtene: | Jā |
| Kabeļa uztīšana: | automātiski |
| Darbības rādiuss: | 10 m |
| Strāvas padeve: | Tīkls |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch BGD38BU2
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch BoileriBosch Dzīvžoga Šķēres Ar AkumulatoruBosch Easyaquatak 120Bosch Easycut 12Bosch Easyhedgecut 18-45Bosch ElektroinstrumentiBosch Gba 18V 4.0 AhBosch Indukcijas Plīts VirsmaBosch Universalchain 18Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic




















