Ilustrācija var atšķirties
Siemens VSQ5X1230
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Grīdas putekļsūcējs
- Jauda: 850 W
- Savākšanas tilpums: 4,50 l
- Papildu sprauslas: Polsteru sprausla, Rullīšu sprausla, Šaurā sprausla
- Darbības rādiuss: 13 m
- Skaņas spiediens: 70 dB
- Sūkšanas jaudas regulēšana: Elektroniski
- Maisiņa indikators: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens VSQ5X1230
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens VS06A111
no 105,70€

Festool CTL SYS (575279)
no 424,58€

Severin BC 7052
no 125,75€

AEG AB61H6SW
no 144,42€

Numatic Henry HVR200
no 153,41€

Bosch Serie 2 BGDS2CHAMP
no 96,94€

Philips 3000 Series XD3112
no 101,66€

Rowenta Force Allergy+ RO7473
no 185,45€

Philips PowerGo FC8243
no 87,85€

avots: M79
Rowenta Compact Power RO3957
no 93,00€
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens VSQ5X1230 Q5.0 extreme silencePower | VSQ5X1230 | 4242003607916

147,85€
147,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens VSQ5X1230 ( VSQ5X1230 ) Putekļu sūcējs

150,00€
150,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens VSQ5X1230 Q5.0 extreme silencePower VSQ5X1230 (4242003607916) ( JOINEDIT87949391 )

155,00€
155,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens VSQ5X1230 Q5.0 extreme silencePower VSQ5X1230

160,28€
160,28€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens VSQ5X1230 Putekļusūcējs VSQ5X1230

170,70€
170,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens VSQ5X1230 Q5.0 extreme silencePower 850W (Black/blau) | VSQ5X1230 | 4242003607916

170,85€
170,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens Q5.0 extreme silencePower VSQ5X1230 - Staubsauger - Kanister - Beutel - Schwarz 1205515

173,20€
178,19€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Siemens VSQ5X1230 putekļu sūcējs

202,99€
202,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SIEMENS VSQ5X1230 Q5.0 extreme silencePower 850W (schwarz/blau) | VSQ5X1230 | 4242003607916

205,08€
205,08€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P240 mm x A465 mm x D307 mm |
|---|---|
| Svars: | 5,80 kg |
| Jauda: | 850 W |
|---|---|
| Savākšanas tilpums: | 4,50 l |
| Skaņas spiediens: | 70 dB |
| Sūkšanas jaudas regulēšana: | Elektroniski |
| Papildu sprauslas: | Polsteru sprausla, Rullīšu sprausla, Šaurā sprausla |
| Maisiņa indikators: | Jā |
| Atbalsta paliktnis: | Jā |
| Riteņi integrēti: | Jā |
| Kabeļa uztīšana: | automātiski |
| Darbības rādiuss: | 13 m |
| Strāvas padeve: | Tīkls |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens VSQ5X1230
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas plauktu sistēmasSienas Stūra PlauktsSiera TrauksSieviešu Džinsa BiksesSieviešu Sporta BiksesSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hd32 0xb0Siemens 6es7232 4hb32 0xb0



























