Ilustrācija var atšķirties
Siemens VSZ7442S
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Grīdas putekļsūcējs
- Jauda: 650 W
- Papildu sprauslas: Cietās grīdas uzgalis, Kombinētā sprausla, Polsteru sprausla, Rullīšu sprausla
- Darbības rādiuss: 12 m
- Energoefektivitātes klase: A
- Skaņas spiediens: 67 dB
- Putekļu filtra veids: AllergyPlus filtrs
- Putekļu emisijas klase: A
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens VSZ7442S
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens VSQ5X1230
no 147,85€

Festool CTL SYS (575279)
no 424,58€

Severin BC 7052
no 125,75€

AEG AB61H6SW
no 144,42€

Numatic Henry HVR200
no 153,41€

Bosch Serie 2 BGDS2CHAMP
no 94,00€

Philips 3000 Series XD3112
no 101,66€

Rowenta Force Allergy+ RO7473
no 185,45€

Philips PowerGo FC8243
no 87,80€

avots: M79
Rowenta Compact Power RO3957
no 93,00€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens VSZ7442S, Bodenstaubsauger weiß 4242003816059

180,63€
185,62€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Siemens VSZ7442S ( 4242003816059 VSZ7442S ) Putekļu sūcējs

185,00€
185,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens VSZ7442S Bodenstaubsauger 650W HEPA P1 | 4242003816059 | 4242003816059

187,95€
187,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens VSZ7442S (weiß) | 4242003816059 | 4242003816059

192,75€
192,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens VSZ7442S VSZ7442S

255,30€
255,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P32 cm x A48 cm x D27,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 6,10 kg |
| Energoefektivitātes klase: | A |
|---|---|
| Jauda: | 650 W |
| Skaņas spiediens: | 67 dB |
| Putekļu filtra veids: | AllergyPlus filtrs |
| Putekļu emisijas klase: | A |
| Paklāju tīrīšanas klase: | B |
| Sūkšanas jaudas regulēšana: | Elektroniski |
| Papildu sprauslas: | Cietās grīdas uzgalis, Kombinētā sprausla, Polsteru sprausla, Rullīšu sprausla |
| Maisiņa indikators: | Jā |
| Atbalsta paliktnis: | Jā |
| Riteņi integrēti: | Jā |
| Kabeļa uztīšana: | automātiski |
| Darbības rādiuss: | 12 m |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens VSZ7442S
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas plauktu sistēmasSienas Stūra PlauktsSiera TrauksSieviešu Džinsa BiksesSieviešu Sporta BiksesSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hb32 0xb0
























