Ilustrācija var atšķirties
Bosch MyMoment TKA5M253
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Kafijas automāts
- Jauda: 1.000 W
- Tilpums litros: 1,10 l
- Displejs: Nē
- Integrēta atkaļķošanas programma: Nē
- Kafijas automāta tips: Filtra kafijas automāts
- Kafijas filtra veids: Šarnīra filtrs
- Kannas veids: Termoss
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch MyMoment TKA5M253
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch TKA8A053
no 97,77€

Ninja Prestige DualBrew-System CFN803EU
no 310,00€

Moccamaster KBG Select
no 235,57€

Krups KM6008
no 58,73€

Braun PurShine KF 1500
no 30,00€

Severin KA 4817
no 38,00€

Philips Café Gourmet HD5416
no 128,12€

Krups F 309 08
no 33,00€

Braun KF47/1 Aromaster
no 46,00€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch TKA 5M253 Thermo ( TKA5M253 ) Kafijas automāts

68,00€
68,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch | Filter Coffee Machine | TKA5M253 | Drip | 1000 W | Black

71,44€
76,43€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch TKA 5M253 Thermo | TKA5M253 | 4242005396931

72,60€
72,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Kafijas automāts Bosch TKA 5M253 Thermo | TKA5M253 | 4242005396931

76,35€
76,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch TKA 5M253 Thermo TKA5M253

76,71€
76,71€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch TKA5M253 Drip coffee maker 1.1 L Ground coffee 1000 W Black TKA5M253 (4242005396931) ( JOINEDIT88989937 )

92,00€
92,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Uzturēšanas funkcija: | Nē |
|---|---|
| Displejs: | Nē |
| Ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzis ar kontrolgaismu: | Jā |
| Pilēšanas apturēšana: | Jā |
| Integrēta atkaļķošanas programma: | Nē |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Taimeris: | Nē |
| Ūdens līmeņa indikators: | Jā |
| Izmēri: | P23,20 cm x A34,70 cm x D29,60 cm |
|---|---|
| Svars: | 2,50 kg |
| Filtra kafijas automāts |
| Kafijas filtra veids: | Šarnīra filtrs |
|---|---|
| Kannas veids: | Termoss |
| Jauda: | 1.000 W |
| Tilpums litros: | 1,10 l |
| Ietilpība tasītēs: | 12 tasīte(s) |
| Aromātsistēma: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch MyMoment TKA5M253
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Pfs 3000-2Bosch Plīts VirsmasBosch Procore 18V 4.0 Ahbosch putekļu sūcējsBosch Rotak 32Bosch TriecienurbjmašīnaBose Bezvadu AustiņasBrieža CepetisBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic

























