Ilustrācija var atšķirties
Bosch TAS6503
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Kapsulu kafijas automāts
- Jauda: 1.500 W
- Tilpums litros: 1,30 l
- Displejs: Jā
- Iebūvēts piena putotājs: Nē
- Sūkņa spiediens: 3,30 bar
- Automātiskā izslēgšanās: Jā
- Noņemams ūdens tvertne: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
Bosch TAS6503
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Tassimo Finesse
no 41,00€

Sage The Creatista Pro
no 759,95€

Delonghi Citiz EN167
no 102,90€

Krups Inissia
no 70,10€

Delonghi Essenza Mini EN85
no 70,00€

Illy E.S.E. Pad-kafijas automāts
no 138,77€

Delonghi Citiz & Milk EN 267
no 156,69€

Krups CitiZ XN741B
no 124,45€

Krups Genio S KP2431
no 69,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Tassimo My Way 2 TAS6503 capsule machine (red / black) ( TAS6503 4242005137152 ) Kafijas automāts

97,00€
97,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch My Way 2 - Pad coffee machine - 1.3 l - Coffee capsule - 1300 W - Red TAS6503

119,98€
124,97€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Izmēri: | A29 cm x P23 cm x D32,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 3 kg |
| Jauda: | 1.500 W |
|---|---|
| Tilpums litros: | 1,30 l |
| Sūkņa spiediens: | 3,30 bar |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Noņemams ūdens tvertne: | Jā |
| Augstumā regulējama plaukta virsma: | Jā |
| Ūdens līmeņa indikators: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| LED displejs: | Jā |
| Regulējams ūdens daudzums: | Jā |
| Iebūvēts piena putotājs: | Nē |
| Ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzis ar kontrolgaismu: | Jā |
| Integrēta atkaļķošanas programma: | Jā |
|---|---|
| Integrētā tīrīšanas programma: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
Bosch TAS6503
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch TriecienurbjmašīnaBosch Tvaika NosūcējiBosch Virtuves KombainsBraun 700Britu īsspalvainais kaķisBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic






















