Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 2 SPS2IKW10E
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Trauku mazgājamā mašīna
- Veids: Iebūvējams
- Energoefektivitātes klase (jaunā): F (Skala A-G)
- Ūdens patēriņa vērtība: 9,50 l
- Elektroenerģijas patēriņš: 78 kWh/100 mazgāšanas cikli
- Darbības troksnis: 48 dB
- Ietilpība (komplekti): 9
- Sākuma laika iestatīšana: Jā
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 2 SPI2IKS10E
no 465,00€

Bosch Serie 2 SPV2IKX10E
no 343,41€

Bosch Serie 4 SPV4HMX49E
no 467,40€

Bosch Serie 6 SPV6ZMX17E
no 613,05€

Gorenje GS541D10X
no 364,19€

Bomann GSP 7418
no 344,23€

Gorenje GS520E15W
no 272,53€

Gorenje GV520E10
no 281,07€

Siemens iQ500 SR65ZX22ME
no 772,19€

Siemens Hausgeräte iQ300 SR63EX25KE
no 500,20€
8 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Serie 2 SPS2IKW10E dishwasher Freestanding 9 place settings F

396,98€
396,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH SPS2IKW10E Diswasher | SPS2IKW10E | 4242005229406 | HWBOSW452IKW10E

403,90€
403,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch dishwasherSPS2IKW10E Serie 2 F white ( SPS2IKW10E SPS40E22EU ) Trauku mazgājamā mašīna

450,00€
450,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Trauku mazgājamā mašīna SPS2IKW10E | SPS2IKW10E | 4242005229406 | HWBOSW452IKW10E

463,40€
463,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 2 SPS2IKW10E dishwasher Freestanding 9 place settings F SPS40E22EU

480,91€
485,90€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch Zmywarka SPS40E22EU

483,69€
483,69€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch SPS40E22EU ( SPS40E22EU )

515,00€
515,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 2 SPS2IKW10E Trauku mazg. mašīna SPS2IKW10E

530,30€
530,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 251107 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | F (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase: | A+ |
| Tīrīšanas iedarbība: | A |
| Žāvēšanas efekts: | A |
| Ūdens patēriņa vērtība: | 9,50 l |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 78 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Programmas ilgums Eco: | 03:35 h |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
| Darbības troksnis: | 48 dB |
| Programmas: | 5x |
|---|---|
| Ietilpība (komplekti): | 9 |
| Displejs pieejams: | Jā |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Atlikušā laika indikators: | Jā |
| Ātrā skalošana: | Jā |
| AquaStop: | Jā |
| AquaSensor: | Jā |
| Daudzuma automātika: | Jā |
| Dozēšanas asistents: | Jā |
| Sāls papildināšanas indikators: | Jā |
| Skalošanas līdzekļa uzpildes indikators: | Jā |
| Tīrītāja automātika: | Jā |
| Galda piederumu uzglabāšana: | Galda piederumu grozs |
| WLAN: | Jā |
| Izmēri: | P45 cm x A84,50 cm x D60 cm |
|---|---|
| Svars: | 37,23 kg |
| SPS2IKW10E |
| Iebūvējams |
Populāri produkti
Populāri produkti no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch SmalcinātājsBosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand T ShirtBrit CARE kaķu barībaBosch 2 28Bosch Pfs 3000-2Bosch Gbh 2 21Bosch 2.5 Ah 18VBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch Tosteris

























