Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 4 KIN86VSE0
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Ledusskapis ar saldētavu
- Veids: Integrējams
- Energoefektivitātes klase (jaunā): E (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 234 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 184 l
- Saldētavas tilpums: 76 l
- Bez sala - Automātika: Jā
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 4 KIN86VSE0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Hausgeräte Serie 4 KGN392LAG
no 1 115,00€

Gorenje RF4142PW4
no 208,05€

Hisense RF540N4BI2
no 1 135,00€

Bomann KG 320.2
no 280,01€

Gorenje RK4182PS4
no 285,00€

Gorenje NRK 418 ECW4
no 320,00€

Siemens iQ500 KG39NAIAU
no 1 400,00€

Gorenje NRK418DCS4
no 531,35€

Gorenje RF414EPS4
no 212,16€

Siemens iQ700 KF96RSBEA
no 2 743,06€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Įmontuojamas šaldytuvas Bosch KIN86VSE0 | KIN86VSE0 | 4242005264636

869,95€
869,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KIN86VSE0 iebūvējamais ledusskapis

949,99€
949,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KIN86VSE0 iebūvējamais ledusskapis KIN86VSE0

955,76€
955,76€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Refrigerator KIN86VSE0 Series 4 Energy efficiency class E Built-in Combi Height 177.5 cm No Frost system Fridge net capacity 184 ( KIN86VSE0 )

1 000,00€
1 000,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KIN86VSE0 KIN86VSE0 Series 4

1 166,00€
1 166,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| EPREL: | 380080 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | E (Skala A-G) |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 234 kWh/gadā |
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 10 h |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Displejs pieejams: | Jā |
|---|---|
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Bez sala - Automātika: | Jā |
| Ātrā sasaldēšana: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 35 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | B (Skala A-D) |
| Aukstuma kameras tilpums: | 184 l |
|---|---|
| Saldētavas tilpums: | 76 l |
| Novietošanas virsmas: | 3x |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 2 |
| Saldētavas atvilktnes: | 3 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Ledus gabaliņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P54,10 cm x A177,20 cm x D54,80 cm |
|---|---|
| Svars: | 52,51 kg |
| KIN86VSE0 |
| Integrējams |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 4 KIN86VSE0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Mono ProteinBosch 14 4Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch Perforators























