Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 6 KIL42ADD1
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Ledusskapis
- Veids: Integrējams
- Energoefektivitātes klase (jaunā): D (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 118 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 172 l
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
- Durvju eņģes puse: Maināms, Pa labi
- MPN: KIL42ADD1
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 KIL42ADD1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 6 KIL72AFE0
no 850,00€

Gorenje RB492PW
no 158,60€

Siemens iQ500 KI42LADD1
no 859,41€

AEG TSK5O88WDF
no 509,30€

Siemens iQ500 KI41RADD1
no 660,00€

Beko TSE1284N
no 169,99€

Gorenje R619EES5
no 470,87€

Bomann VS 2185.1
no 214,89€

PKM KS93E
no 148,00€

Siemens iQ500 KI81RADD0
no 877,30€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch KIL42ADD1 Serie 6 Iebūvējamais ledusskapis ar saldētavu | KIL42ADD1 | 4242005363544

719,95€
719,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| EPREL: | 1228982 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | D (Skala A-G) |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 118 kWh/gadā |
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 11 h |
| Saldēšanas jauda (jauns): | 3 kg/24 h |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Elektroniskā temperatūras regulēšana: | Jā |
|---|---|
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Durvju brīdinātājs: | Jā |
| Ātrās dzesēšanas funkcija: | Jā |
| Ātrā sasaldēšana: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 27 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | A (Skala A-D) |
| Aukstuma kameras tilpums: | 172 l |
|---|---|
| Saldētavas tilpums: | 15 l |
| Novietošanas virsmas: | 4x |
| Pudeļu plaukts: | Jā |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 1 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Ledus gabaliņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P55,80 cm x A122,10 cm x D54,80 cm |
|---|---|
| Svars: | 42,50 kg |
| KIL42ADD1 |
| Integrējams |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 KIL42ADD1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic




















