Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 4 KGN39VXCT
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Ledusskapis ar saldētavu
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): C (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 162 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 260 l
- Saldētavas tilpums: 103 l
- Bez sala - Automātika: Jā
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 4 KGN39VXCT
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Hausgeräte Serie 4 KGN392LAG
no 965,00€

Gorenje RF4142PW4
no 208,05€

Hisense RF540N4BI2
no 1 452,58€

Bomann KG 320.2
no 280,01€

Gorenje RK4182PS4
no 278,65€

Gorenje NRK 418 ECW4
no 320,00€

Siemens iQ500 KG39NAIAU
no 1 566,06€

Gorenje NRK418DCS4
no 465,00€

Gorenje RF414EPS4
no 209,90€

Siemens iQ700 KF96RSBEA
no 2 743,06€
7 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch NoFrost augstums 203 cm 363 L melna - Ledusskapis ( KGN39VXCT 4242005334162 ) mūzikas centrs

835,00€
835,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KGN39VXCT 203cm Black NoFrost Ledusskapis KGN39VXCT

846,40€
846,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch sadzīves tehnika Ledusskapis Ar Saldētavu Bosch KGN39VXCT, Melns

885,97€
885,97€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Lodówka Bosch KGN39VXCT 4242005334162

904,46€
904,46€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Lodówka Bosch KGN39VXCT 4242005334162

1 006,43€
1 006,43€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Ledusskapis Bosch KGN39VXCT | 4242005334162 | 4242005334162

1 015,70€
1 015,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH KGN39VXCT Serie 4, Kühl-/Gefrierkombination (edelstahl (dunkel))

1 032,69€
1 037,68€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| EPREL: | 934862 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | C (Skala A-G) |
| Klimatiskā klase: | SN-T |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 162 kWh/gadā |
| Saldēšanas jauda (jauns): | 10 kg/24 h |
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 15 h |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Elektroniskā temperatūras regulēšana: | Jā |
|---|---|
| Cirkulējošā gaisa dzesēšana: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Durvju brīdinātājs: | Jā |
| Temperatūras trauksme: | Jā |
| Tīkla atteices indikators: | Jā |
| Bez sala - Automātika: | Jā |
| Automātiskā sasaldēšana: | Jā |
| Ātrā sasaldēšana: | Jā |
| Ātrās dzesēšanas funkcija: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana saldētavas daļā: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 35 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | B (Skala A-D) |
| Svaiguma zona: | Jā |
|---|---|
| Aukstuma kameras tilpums: | 260 l |
| Saldētavas tilpums: | 103 l |
| Novietošanas virsmas: | 5x |
| Saldētavas atvilktnes: | 3 |
| Ledus gabaliņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P60 cm x A203 cm x D66,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 75,30 kg |
| KGN39VXCT |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 4 KGN39VXCT
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch 14 4Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch Perforators


























