Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 4 SMS4EMI06E
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Trauku mazgājamā mašīna
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): B (Skala A-G)
- Ūdens patēriņa vērtība: 9 l
- Elektroenerģijas patēriņš: 65 kWh/100 mazgāšanas cikli
- Darbības troksnis: 42 dB
- Ietilpība (komplekti): 14
- Sākuma laika iestatīšana: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 4 SMS4EMI06E
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 4 SMU4EVS08E
no 550,00€

Siemens iQ700 SN87TX00CE
no 999,00€

Siemens iQ500 SN65ZX07CE
no 775,00€

Neff N 50 S155EVX04E
no 610,74€

Siemens iQ300 SN53ES22CE
no 787,23€

Siemens iQ300 SN63EX04TE
no 570,00€

Siemens iQ300 SN43ES04TE
no 550,00€

Siemens iQ500 SN95EX12CE
no 839,60€

Neff N 50 S255ECX15E
no 720,00€

Siemens iQ500 SN65EX12CE
no 725,00€
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Indaplovė Bosch SMS4EMI06E | BO10920 | 4242005382347

514,10€
514,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch SMS4EMI06E trauku mazgājamā mašīna

539,76€
539,76€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch SMS4EMI06E trauku mazgājamā mašīna SMS4EMI06E

549,99€
549,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Dishwasher SMS4EMI06E Free standing Width 60 cm Number of place settings 14 Number of programs 6 Energy efficiency class B Dis ( SMS4EMI06E 4242005382347 )

565,00€
565,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch SMS4EMI06E Trauku Mazgājamā Mašīna 60cm SMS4EMI06E

624,30€
624,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ZMYWARKA SMS4EMI06E BOSCH 4242005382347 (4242005382347) ( JOINEDIT80751490 )

670,00€
670,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Trauku mazgājamā mašīna Trauku mazgātājs - Bosch - SMS4EMI06E - 60 cm - Sudraba Inox - 14 komplekti - 42 dB

703,00€
703,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Dishwasher | SMS4EMI06E | Free standing | Width 60 cm | Number of place settings 14 | Number of programs 6 | Energy efficiency class B | Display | AquaStop function | Silver inox SMS4EMI06E

726,08€
726,08€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH Dishwasher | SMS4EMI06E | Free standing | Width 60 cm | Number of place settings 14 | Number of programs 6 | Energy efficiency class B | Display | AquaStop function | Silver inox

768,59€
773,58€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| EPREL: | 1 319 321 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | B (Skala A-G) |
| Ūdens patēriņa vērtība: | 9 l |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 65 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Programmas ilgums Eco: | 3:35 h |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | B (Skala A-D) |
| Darbības troksnis: | 42 dB |
| Ietilpība (komplekti): | 14 |
|---|---|
| Displejs pieejams: | Jā |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Ātrā skalošana: | Jā |
| AquaStop: | Jā |
| AquaSensor: | Jā |
| Tīrītāja automātika: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Nē |
| Galda piederumu uzglabāšana: | Galda piederumu atvilktne |
| Bērnu drošība: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| Augstuma regulēšana: | Jā |
| Izmēri: | P60 cm x A84,5 cm x D60 cm |
|---|---|
| Svars: | 52,5 kg |
| SMS4EMI06E |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 4 SMS4EMI06E
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch 14 4Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch Perforators


























