Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 8 BBS811PCK
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Rokas putekļsūcējs
- Strāvas padeve: Akumulators
- Papildu sprauslas: Grīdas sprausla, Kombinētā sprausla, Šaurā sprausla
- Bez maisiņa: Jā
- Nominālais spriegums: 18 V
- Akumulatora darbības laiks: 40 min
- Uzlādes stacija: Jā
- Skaņas spiediens: 76 dB
Cenas vēsture
1M 3M
Bosch Serie 8 BBS811PCK
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Unlimited 7 BBS711W
no 219,35€

Dreame V30
no 409,44€

Shark IP3251EUT
no 391,19€

Levoit LVAC 200
no 137,30€

Dyson Gen5detect Absolute
no 630,24€

Dyson V8 Advanced
no 289,00€

Severin HV 7155
no 133,98€

Shark Detect Pro IW3611DE
no 235,55€

Dyson V15 Detect Absolute (446986-01)
no 570,49€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch BBS811PCK Serie 8, Putekļsūcējs Unlimited, melns BBS811PCK

593,90€
593,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Svars: | 2,90 g |
|---|
| Bez maisiņa: | Jā |
|---|---|
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Akumulatora darbības laiks: | 40 min |
| Uzlādes stacija: | Jā |
| Skaņas spiediens: | 76 dB |
| Papildu sprauslas: | Grīdas sprausla, Kombinētā sprausla, Šaurā sprausla |
Cenas vēsture
1M 3M
Bosch Serie 8 BBS811PCK
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch SmalcinātājsBosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch Multitalent 8Bosch Unlimited 8Bosch 10.8 VBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch Fleksis





















