Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 8 BGB75X494
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Grīdas putekļsūcējs
- Jauda: 650 W
- Savākšanas tilpums: 5 l
- Papildu sprauslas: Saru birste, Universālā sprausla
- Darbības rādiuss: 15 m
- Skaņas spiediens: 69 dB
- Sūkšanas jaudas regulēšana: Elektroniski
- Maisiņa indikators: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 8 BGB75X494
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 2 BGDS2CHAMP
no 96,94€

Siemens VSQ5X1230
no 147,85€

Festool CTL SYS (575279)
no 424,58€

Siemens VS06A111
no 105,70€

Severin BC 7052
no 125,75€

AEG AB61H6SW
no 144,42€

Numatic Henry HVR200
no 153,41€

Philips 3000 Series XD3112
no 101,66€

Rowenta Force Allergy+ RO7473
no 185,45€

Siemens VSZ3XTRM11
no 173,65€
7 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch BGB 75X494 Serie 8 Beutelstaubsauger | BGB75X494 | 4242005224814

241,50€
241,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch BGB 75X494 Series 8 Vacuum Cleaner ( BGB75X494 ) Putekļu sūcējs

255,00€
255,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 8 BGB75X494 Staubsauger 650 W Zylinder-Vakuum Trocken Staubbeutel (BGB75X494)

259,31€
264,30€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch BGB 75X494 Series 8 Vacuum Cleaner BGB75X494

271,62€
271,62€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 8 BGB75X494 vacuum Cylinder vacuum Dry 650 W Dust bag 4242005224814 (4242005224814) ( JOINEDIT89809912 )

275,00€
275,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Putekļsūcējs Bosch Serie 8 BGB75X494 | BGB75X494 | 4242005224814

276,30€
276,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch series | 8 BGB75X494, canister vacuum cleaner (blue/black) BGB75X494

307,30€
307,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P32 cm x A27,50 cm x D48 cm |
|---|---|
| Svars: | 8,10 kg |
| Jauda: | 650 W |
|---|---|
| Savākšanas tilpums: | 5 l |
| Skaņas spiediens: | 69 dB |
| Sūkšanas jaudas regulēšana: | Elektroniski |
| Papildu sprauslas: | Saru birste, Universālā sprausla |
| Maisiņa indikators: | Jā |
| Riteņi integrēti: | Jā |
| Kabeļa uztīšana: | automātiski |
| Darbības rādiuss: | 15 m |
| Strāvas padeve: | Tīkls |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 8 BGB75X494
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch SmalcinātājsBosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch Multitalent 8Bosch Unlimited 8Bosch 10.8 VBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch Fleksis

























