Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 8 DWK91LT60
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Tvaika nosūcējs
- Pārsega veids: Kamīna pārsegs
- Jauda: 230 W
- Ventilatora jauda: 441 m³/h
- Izmēri: P89 cm x A45 cm x D44,7 cm
- MPN: DWK91LT60
- EPREL: 1 851 922
- Energoefektivitātes klase: A+
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 8 DWK91LT60
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 4 DWK87FN60
no 553,28€

Siemens iQ700 LC91KLT60
no 904,20€

Siemens iQ500 LC81KAN20
no 940,00€

Siemens iQ100 LC65KDK60
no 280,00€

Elica Stripe 90 cm
no 415,00€

Siemens iQ300 LC67KFN20
no 685,00€

Falmec MOVE 60
no 765,55€

Neff N 50 D65IFN1S0
no 545,00€

Siemens iQ300 LC67KFN60
no 630,00€

avots: M79
electrolux LFV439K
no 640,00€
7 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Gartraukis Bosch DWK91LT60 | DWK91LT60 | 4242005307401

754,55€
754,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch DWK91LT60 tvaika nosūcējs

787,28€
787,28€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch DWK91LT60 / 2291691

818,00€
818,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch DWK91LT60 DWK91LT60 (4242005307401) ( JOINEDIT87622426 )

855,00€
855,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch DWK91LT60 DWK91LT60

1 062,72€
1 062,72€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch DWK91LT60 Series 8 (black 90 cm Home Connect) DWK91LT60 (4242005307401) ( JOINEDIT87622427 )

1 240,00€
1 240,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH DWK91LT60 Serie 8, Dunstabzugshaube schwarz, 90 cm, Home Connect

1 383,27€
1 388,26€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Izmēri: | P89 cm x A45 cm x D44,7 cm |
|---|
| DWK91LT60 |
| EPREL: | 1 851 922 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A+ |
| Enerģijas patēriņš: | 39 kWh/gadā |
| Pārsega veids: | Kamīna pārsegs |
| Kapuces darbības režīms: | Cirkulācijas režīms, Izplūdes darbība |
| Veiktspējas līmeņi: | 5 |
| Jauda: | 230 W |
| Ventilatora jauda: | 441 m³/h |
| Ventilatora jauda intensīvajā režīmā: | 1 007 m³/h |
| Skaņas spiediens: | 51 dB |
| Filtra veids: | Aktīvās ogles filtrs, Taukfiltrs |
| Pēcpārskriešanas automātika: | Jā |
| Skārienvadība: | Jā |
| Papildus vadāms caur: | Vārīšanas virsma |
| WLAN: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 8 DWK91LT60
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch SmalcinātājsBosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch Multitalent 8Bosch Unlimited 8Bosch 10.8 VBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch Fleksis

























