Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 2 DWK65DK60
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Skurstenes tvaiks
- Pārsega veids: Sienas tvaika nosūcējs
- Jauda: 223 W
- Ventilatora jauda: 430 m³/h
- Izmēri: P59 cm x A32,5 cm x D32,5 cm
- MPN: DWK65DK60
- EPREL: 1 564 438
- Energoefektivitātes klase: A
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 2 DWK65DK60
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 4 DWK87FN60
no 553,28€

Siemens iQ700 LC91KLT60
no 1 085,00€

Siemens iQ500 LC81KAN20
no 960,00€

Siemens iQ300 LC67BHM50
no 807,48€

Siemens iQ100 LC65KDK60
no 285,00€

Elica Stripe 90 cm
no 415,00€

Siemens iQ300 LC67KFN20
no 705,00€

Falmec MOVE 60
no 765,55€

Neff N 50 D65IFN1S0
no 553,26€

Siemens iQ300 LC67KFN60
no 630,00€
16 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Serie 2 DWK65DK60 cooker hood Wall-mounted Black 430 m³/h A

256,14€
256,14€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 2 DWK65DK60 cooker hood Wall-mounted Black 430 m³/h A DWK65DK60

269,90€
269,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch DWK65DK60 / 22914028

275,00€
275,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch DWK65DK60 tvaika nosūcējs

277,68€
277,68€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch DWK65DK60 tvaika nosūcējs DWK65DK60

279,76€
279,76€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch sadzīves tehnika Tvaika Nosūcējs Bosch DWK65DK60 Sienas, Melna (DWK65DK60)

291,99€
291,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch | Izvads | DWK65DK60 | Sienā montējams | Energoefektivitātes klase A | Platums 59 cm | 430 m³ / h | Elektroniskā kontrole | LED | Melns

299,14€
299,14€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 2 DWK65DK60 cooker hood Wall-mounted Black 430 m³/h A

299,35€
304,34€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch | Hood | DWK65DK60 | Wall mounted | Energy efficiency class A | Width 59 cm | 430 m³/h | Electronic control | LED | Black 411749

302,22€
302,22€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Hood DWK65DK60 Wall mounted Energy efficiency class A Width 59 cm 430 m/h Electronic control LED Black ( DWK65DK60 231087625 4242005395927 ) Tvaika nosūcējs

305,00€
305,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch DWK65DK60

306,11€
306,11€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Virtuves tvaika nosūcējs Bosch DWK65DK60 | DWK65DK60 | 4242005395927 | AGDBOSOKA0105

310,80€
310,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 2 DWK65DK60 cooker hood Wall-mounted Black 430 m³/h A 5F86861F9F71D15A73460539AB4B12C9AE9BE124

312,71€
312,71€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 2 DWK65DK60 cooker hood Wall-mounted Black 430 m³/h A DWK65DK60

312,97€
312,97€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch | Hood | DWK65DK60 | Wall mounted | Energy efficiency class A | Width 59 cm | 430 m³/h | Electronic control | LED | Black

320,81€
327,81€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Bosch Serie 2 DWK65DK60 cooker hood Wall-mounted Black 430 m³/h A

407,08€
409,58€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Izmēri: | P59 cm x A32,5 cm x D32,5 cm |
|---|---|
| Svars: | 11 kg |
| DWK65DK60 |
| EPREL: | 1 564 438 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A |
| Enerģijas patēriņš: | 44 kWh/gadā |
| Pārsega veids: | Sienas tvaika nosūcējs |
| Kapuces darbības režīms: | Cirkulācijas režīms, Izplūdes darbība |
| Veiktspējas līmeņi: | 3 |
| Jauda: | 223 W |
| Ventilatora jauda: | 430 m³/h |
| Ventilatora jauda intensīvajā režīmā: | 550 m³/h |
| Skaņas spiediens: | 60 dB |
| Filtra veids: | Metāla tauku filtrs |
| Automātiskā pārslēgšanās atpakaļ: | Jā |
| Filtra piesātinājuma indikators: | Jā |
| Skārienvadība: | Jā |
| LED displejs: | Jā |
| Iebūvēts apgaismojums: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 2 DWK65DK60
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch SmalcinātājsBosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch 2 28Bosch Pfs 3000-2Bosch Gbh 2 21Bosch 2.5 Ah 18VBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch Tosteris

































