Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 8 HSG636BB1
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Iebūvējama tvaika cepeškrāsns
- Energoefektivitātes klase: A+
- Cepeškrāsns režīmi: 4D-karstā gaisa, Apakšējais sildītājs, Atkausēšana, Augšējais/apakšējais sildītājs, Cirkulācijas grils, Iepriekšēja uzsildīšana, Karstais gaiss, Lielas virsmas grils, Maiga vārīšana, Mazās virsmas grils, Picas režīms, Tvaika gatavošanas līmenis, Uzturēt siltu
- Cepeškrāsns tilpums: 71 l
- Durvju eņģes puse: Apakšā
- MPN: HSG636BB1
- EPREL: 166634
- Pieslēguma jauda: 3.600 W
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 8 HSG636BB1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 8 HSG7361B1
no 1 091,15€

Siemens iQ700 HS758G3B1
no 1 386,55€

Neff N 90 C24FS31N0
no 1 591,83€

Siemens iQ700 HS736G3B1
no 1 199,10€

AEG MealAssist 8000 TB8SB73ZAB
no 909,99€

Siemens iQ700 CS736G1B1
no 2 146,00€

Siemens Hausgeräte iQ700 HS958GCB1
no 2 345,00€

Steba DG 30
no 295,00€

Neff N 90 C15FS22N0
no 1 085,00€

AEG 5000 SurroundCook TA5PB531AB
no 549,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
BOSCH HSG636BB1

1 020,00€
1 020,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch HSG636BB1 cepeškrāsns HSG636BB1

1 286,99€
1 286,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Cepeškrāsns režīmi: | 4D-karstā gaisa, Apakšējais sildītājs, Atkausēšana, Augšējais/apakšējais sildītājs, Cirkulācijas grils, Iepriekšēja uzsildīšana, Karstais gaiss, Lielas virsmas grils, Maiga vārīšana, Mazās virsmas grils, Picas režīms, Tvaika gatavošanas līmenis, Uzturēt siltu |
|---|---|
| Cepeškrāsns tilpums: | 71 l |
| Ievietošanas līmeņu skaits: | 5 |
| Apakšā |
| EPREL: | 166634 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A+ |
| Pieslēguma jauda: | 3.600 W |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 0,87 kWh |
| Izmēri: | P59,40 cm x D54,80 cm x A59,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 40,80 kg |
| HSG636BB1 |
| Cepšanas paplāte, Kombinētā reste, Universālā panna |
| Elektroniskā temperatūras regulēšana: | Jā |
|---|---|
| Apkures veidi: | 12 |
| Tvaika gatavošanas veidi: | 4 |
| Uzturēšanas funkcija: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Skārienvadība: | Jā |
| Atlikušā siltuma indikators: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| Integrēta atkaļķošanas programma: | Jā |
|---|
| Ūdens tvertne: | 1 l |
|---|---|
| Ūdens līmeņa indikators: | Jā |
| Automātiskais viršanas temperatūras pielāgojums: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 8 HSG636BB1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch SmalcinātājsBosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch Multitalent 8Bosch Unlimited 8Bosch 10.8 VBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch Fleksis















