Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 2 HBF133BR0
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Iebūvējama cepeškrāsns
- Energoefektivitātes klase: A
- Mikroviļņu krāsns integrēta: Nē
- Cepeškrāsns režīmi: 3D karstā gaisa, Ātrā uzsildīšana, Augšējais/apakšējais sildītājs, Cirkulācijas grils, Karstais gaiss, Lielas virsmas grils
- Durvju eņģes puse: Apakšā
- MPN: HBF133BR0
- EPREL: 239850
- Elektroenerģijas patēriņš: 0,98 kWh
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 2 HBF133BR0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 8 HBG7741B1
no 844,48€

Siemens iQ700 HR776G1B1
no 1 070,05€

Siemens Hausgeräte iQ100 HB013FBB1
no 385,00€

Neff N 70 B54CR71N0
no 1 120,00€

Siemens iQ700 HM736GAB1
no 1 317,00€

AEG 7000 MealAssist TE7PB63ZAB
no 679,00€

Siemens iQ700 HB774G1B1
no 833,50€

Siemens iQ700 HM776GKB1
no 1 250,00€

Siemens iQ700 CB734G1B1
no 708,55€

Siemens iQ700 CM724G1B1
no 1 362,00€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Orkaitė BOSCH HBF133BR0 | 4242005047369 | 4242005047369

350,00€
350,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Orkaitė BOSCH HBF133BR0 4242005047369

358,64€
358,64€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie | 2 Rustfrit stål Elektrisk ovn 66liter Klasse A Ovn HBF133BR0

388,84€
393,83€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Orkaitė BOSCH HBF133BR0 HBF133BR0 (4242005047369) ( JOINEDIT80101801 ) Cepeškrāsns

410,00€
410,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Piekarnik Bosch Orkait BOSCH HBF133BR0 HBF133BR0

540,35€
540,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Bērnu drošība: | Jā |
|---|
| EPREL: | 239850 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 0,98 kWh |
| Pieslēguma jauda: | 3.300 W |
| Izmēri: | P59,40 cm x D54,80 cm x A59,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 32,53 kg |
| HBF133BR0 |
| Mikroviļņu krāsns integrēta: | Nē |
|---|---|
| Apkures veidi: | 5 |
| Cepeškrāsns režīmi: | 3D karstā gaisa, Ātrā uzsildīšana, Augšējais/apakšējais sildītājs, Cirkulācijas grils, Karstais gaiss, Lielas virsmas grils |
| Cepeškrāsns tilpums: | 66 l |
| Cepeškrāsns apgaismojums: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Piederumi: | Kombinētā reste, Universālā panna |
| Durvju eņģes puse: | Apakšā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 2 HBF133BR0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch SmalcinātājsBosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch 2 28Bosch Pfs 3000-2Bosch Gbh 2 21Bosch 2.5 Ah 18VBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch Tosteris
























