Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 8 HRG7764B1
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Iebūvējama cepeškrāsns
- Energoefektivitātes klase: A+
- Mikroviļņu krāsns integrēta: Nē
- Cepeškrāsns režīmi: 4D-karstā gaisa, Airfry, Apakšējais sildītājs, Atkausēšana, Ātrā uzsildīšana, Augšējais/apakšējais sildītājs, Cirkulācijas grils, Iepriekšēja uzsildīšana, Karstais gaiss, Lielas virsmas grils, Maiga vārīšana, Mazās virsmas grils, Picas režīms, Rūgšanas pakāpe, Tvaika gatavošanas līmenis, Uzturēt siltu
- Durvju eņģes puse: Apakšā
- MPN: HRG7764B1
- EPREL: 1334530
- Elektroenerģijas patēriņš: 0,87 kWh
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 8 HRG7764B1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 8 HBG7741B1
no 790,00€

Siemens iQ700 HR776G1B1
no 1 070,05€

Siemens Hausgeräte iQ100 HB013FBB1
no 385,00€

Neff N 70 B54CR71N0
no 1 010,00€

Siemens iQ700 HM736GAB1
no 1 140,75€

AEG 7000 MealAssist TE7PB63ZAB
no 621,35€

Siemens iQ700 HB774G1B1
no 833,50€

Siemens iQ700 HM776GKB1
no 1 600,00€

Siemens iQ700 CB734G1B1
no 708,55€

Siemens iQ500 HB578GBS3
no 652,15€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch HRG 776 4B1 Series 8 with AirFry Steam Boost ( HRG7764B1 )

1 115,00€
1 115,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch HRG7764B1 Serie 8 Einbau-Backofen mit Dampfunterstützung | HRG7764B1 | 4242005327096

1 204,85€
1 204,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH HRG7764B1 Serie 8, Backofen schwarz, 60 cm, Home Connect

1 228,48€
1 233,47€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch Serie 8 HRG7764B1 Oven With Airfryer Iebūvētā cepeškrāsns HRG7764B1

1 286,20€
1 286,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Bērnu drošība: | Jā |
|---|
| EPREL: | 1334530 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A+ |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 0,87 kWh |
| Pieslēguma jauda: | 3.600 W |
| Izmēri: | P59,40 cm x D54,80 cm x A59,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 45,60 kg |
| HRG7764B1 |
| Mikroviļņu krāsns integrēta: | Nē |
|---|---|
| Apkures veidi: | 20 |
| Cepeškrāsns režīmi: | 4D-karstā gaisa, Airfry, Apakšējais sildītājs, Atkausēšana, Ātrā uzsildīšana, Augšējais/apakšējais sildītājs, Cirkulācijas grils, Iepriekšēja uzsildīšana, Karstais gaiss, Lielas virsmas grils, Maiga vārīšana, Mazās virsmas grils, Picas režīms, Rūgšanas pakāpe, Tvaika gatavošanas līmenis, Uzturēt siltu |
| Cepeškrāsns tilpums: | 71 l |
| Cepeškrāsns apgaismojums: | Jā |
| Pirolīzes darbība: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Skārienvadība: | Jā |
| WLAN: | Neobligāts |
| Piederumi: | Cepšanas paplāte, Kombinētā reste, Universālā panna |
| Durvju eņģes puse: | Apakšā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 8 HRG7764B1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch SmalcinātājsBosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand T ShirtBrit Mono ProteinBosch Multitalent 8Bosch Unlimited 8Bosch 10.8 VBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch Fleksis























