Ilustrācija var atšķirties
Bosch Hausgeräte Serie 6 SPI6EMS21E
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Trauku mazgājamā mašīna
- Veids: Integrējams
- Energoefektivitātes klase (jaunā): B (Skala A-G)
- Ūdens patēriņa vērtība: 8,70 l
- Elektroenerģijas patēriņš: 51 kWh/100 mazgāšanas cikli
- Darbības troksnis: 44 dB
- Ietilpība (komplekti): 10
- Sākuma laika iestatīšana: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Hausgeräte Serie 6 SPI6EMS21E
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 2 SPI2IKS10E
no 485,00€

Gorenje GS541D10X
no 375,00€

Bomann GSP 7418
no 344,23€

Gorenje GS520E15W
no 280,62€

Gorenje GV520E10
no 280,34€

Siemens iQ500 SR65ZX22ME
no 772,95€

Beko DVS05024W
no 273,00€

Siemens Hausgeräte iQ300 SR53ES25KE
no 602,10€

Siemens Hausgeräte iQ300 SR63EX25KE
no 489,01€

Gorenje GI561D10S
no 454,85€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Serie 6 SPI6EMS21E dishwasher Semi built-in 10 place settings B | SPI6EMS21E | 4242005537204 | AGDBOSZMZ0434

688,10€
688,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 6 SPI6EMS21E dishwasher Semi built-in 10 place settings B

689,35€
689,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 6 SPI6EMS21E daļēji iebūvējama trauku mazgājamā mašīna 10 komplekti B | SPI6EMS21E | 4242005537204 | AGDBOSZMZ0434

754,30€
754,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 6 SPI6EMS21E Pusiebūvējama Trauku Mazgājamā Mašīna SPI6EMS21E

785,00€
785,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 6 SPI6EMS21E dishwasher Semi built-in 10 place settings B

835,00€
839,99€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| EPREL: | 2261660 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | B (Skala A-G) |
| Ūdens patēriņa vērtība: | 8,70 l |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 51 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Programmas ilgums Eco: | 3:55 h h |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | B (Skala A-D) |
| Darbības troksnis: | 44 dB |
| Programmas: | 8x |
|---|---|
| Ietilpība (komplekti): | 10 |
| Displejs pieejams: | Jā |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Atlikušā laika indikators: | Jā |
| Ātrā skalošana: | Jā |
| Skārienvadība: | Jā |
| AquaStop: | Jā |
| AquaSensor: | Jā |
| Dozēšanas asistents: | Jā |
| Sāls papildināšanas indikators: | Jā |
| Skalošanas līdzekļa uzpildes indikators: | Jā |
| Tīrītāja automātika: | Jā |
| Galda piederumu uzglabāšana: | Galda piederumu atvilktne |
| Bērnu drošība: | Jā |
| Izmēri: | P44,80 cm x A81,50 cm x D57,30 cm |
|---|---|
| Svars: | 31,40 kg |
| SPI6EMS21E |
| Integrējams |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Hausgeräte Serie 6 SPI6EMS21E
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas Plīts VirsmaBosch Indukcijas VirsmaBosch Isio 3Bosch Kafijas AutomātsBosch kafijas dzirnaviņasBosch KrūmgriezisBosch Pfs 3000-2Bosch Tvaika NosūcējiBraun Silk Epil 9Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic
























