Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ500 SR65ZX22ME
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Trauku mazgājamā mašīna
- Veids: Pilnībā integrējams
- Energoefektivitātes klase (jaunā): C (Skala A-G)
- Ūdens patēriņa vērtība: 8,90 l
- Elektroenerģijas patēriņš: 59 kWh/100 mazgāšanas cikli
- Darbības troksnis: 42 dB
- Ietilpība (komplekti): 10
- Sākuma laika iestatīšana: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ500 SR65ZX22ME
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens Hausgeräte iQ300 SR53ES25KE
no 602,10€

Gorenje GS541D10X
no 375,00€

Bomann GSP 7418
no 344,23€

Bosch Serie 2 SPI2IKS10E
no 485,00€

Gorenje GS520E15W
no 280,62€

Bosch Serie 2 SPV2IKX10E
no 345,05€

Gorenje GV520E10
no 280,34€

Bosch Hausgeräte Serie 6 SPS6EMI21E
no 675,00€

Bosch Serie 2 SPI2HKS42E
no 410,75€

Beko DVS05024W
no 273,00€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Indaplovė Siemens SR65ZX22ME | SR65ZX22ME | 4242003944158

772,95€
772,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens Indaplovė Siemens SR65ZX22ME

795,24€
795,24€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens SR65ZX22ME IQ500, Spülmaschine 45 cm, Home Connect

930,98€
935,97€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Trauku mazgājamā mašīna Siemens SR65ZX22ME Nav norādīts

1 112,00€
1 112,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 1574123 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | C (Skala A-G) |
| Ūdens patēriņa vērtība: | 8,90 l |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 59 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | B (Skala A-D) |
| Darbības troksnis: | 42 dB |
| Ietilpība (komplekti): | 10 |
|---|---|
| Displejs pieejams: | Jā |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Atlikušā laika indikators: | Jā |
| Ātrā skalošana: | Jā |
| AquaStop: | Jā |
| AquaSensor: | Jā |
| Daudzuma automātika: | Jā |
| Dozēšanas asistents: | Jā |
| Sāls papildināšanas indikators: | Jā |
| Skalošanas līdzekļa uzpildes indikators: | Jā |
| Tīrītāja automātika: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Galda piederumu uzglabāšana: | Galda piederumu atvilktne |
| WLAN: | Jā |
| Izmēri: | P44,80 cm x A81,50 cm x D55 cm |
|---|---|
| Svars: | 39,80 kg |
| SR65ZX22ME |
| Pilnībā integrējams |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ500 SR65ZX22ME
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu sporta apģērbiSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hd32 0xb0Siemens 6es7232 4hb32 0xb0






















