Bosch Indego S+ 400
Ražotājs: Bosch
- Zāles pļāvējs robots
- Darba platums (griešanas platums): 19 cm
- Zāliena platībām līdz: apm. 400 m²
- Ierobežojošais kabelis: Jā
- Pļaušanas sistēma: Mulčēšana, Pļaušana, Sānu izmešana
- Darba dziļuma iestatīšana: 30 mm - 50 mm
- Slīpuma pakāpe: 27%
- Akumulatora māksla: Litija jonu akumulators
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Einhell Freelexo CAM 500 (3413991)
no 530,97€

Dreame A2
no 1 257,05€

avots: Tera
Ecovacs GOAT O1200 LiDAR PRO
no 1 093,96€

Ecovacs Goat O800 RTK
no 723,00€

Worx WR340E
no 1 493,47€

Segway Navimow i105E
no 775,00€

Eufy E15
no 1 020,00€

Worx WR202E
no 508,10€

Eufy E18
no 1 449,70€

Mova 1000
no 806,48€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch autonomais pļāvējs INDEGO 400 S+ maks. pļaušanas slīpums 27°, 06008B0101

1 479,00€
1 479,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Litija jonu akumulators |
|---|---|
| Akumulatora darbības laiks: | 45 min |
| Uzlādes laiks: | 45 min |
| Uzlādes stacija: | Jā |
| Displejs: | Jā |
|---|---|
| Augstuma regulēšana: | Jā |
| Jā |
| Svars: | 7,5 kg |
|---|
| Pļaušanas sistēma: | Mulčēšana, Pļaušana, Sānu izmešana |
|---|
| Darba platums (griešanas platums): | 19 cm |
|---|---|
| Darba dziļuma iestatīšana: | 30 mm - 50 mm |
| Zāliena platībām līdz: | apm. 400 m² |
| Slīpuma pakāpe: | 27% |
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas Plīts VirsmaBosch Indukcijas VirsmaBosch Isio 3Bosch Kafijas AutomātsBosch kafijas dzirnaviņasBosch KrūmgriezisBosch Pfs 3000-2Bosch Tvaika NosūcējiBraun Silk Expert Pro 5Indego S 500Displayhdr 400UB400Ryzen 400DDR400Dp 400400 Hz monitorsAsus BT 400Dabman i400Logitech K400




















