Bosch Indego XS 300 (06008B0003)
Ražotājs: Bosch
- Zāles pļāvējs robots
- Darba platums (griešanas platums): 19,00 cm
- Zāliena platībām līdz: apm. 300,00 m²
- Pļaušanas sistēma: Mulčēšana, Pļaušana
- Darba dziļuma iestatīšana: 30,00 mm - 50,00 mm
- Darba dziļuma iestatījumu līmeņi: 3
- Slīpuma pakāpe: 27,00%
- Akumulatora māksla: Li-Ion
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Indego XS 300 (06008B0003)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Einhell Freelexo CAM 500 (3413991)
no 530,97€

Dreame A2
no 1 348,90€

Dreame A2 1200
no 1 195,33€

avots: prof.lv
Ecovacs GOAT O1200 LiDAR PRO
no 916,97€

Ecovacs Goat O800 RTK
no 723,00€

Worx WR340E
no 1 493,47€

Mammotion Luba 3 AWD 3000
no 2 435,00€

Segway Navimow i105E
no 775,99€

Eufy E15
no 880,00€

Worx WR168E
no 347,91€
13 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Zāles pļāvējs-robots Indego XS 300, BOSCH 06008B0003

390,00€
390,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Indego XS 300 Mähroboter | 06008B0003 | 4059952511900

415,70€
415,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Indego XS 300 Rasenmähroboter Akku Schwarz - Grün (06008B0003)

416,49€
421,48€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch Indego XS 300 robotic lawn mower ( 06008B0003 )

425,00€
425,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Indego XS 300 robotic lawn mower 06008B0003

457,02€
457,02€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Indego XS 300 (06008B0003) Robots zāles pļāvējs

458,41€
458,41€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Indego XS 300 Zāles pļāvējs – robots 06008B0003

518,10€
518,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Zāles pļāvējs - robots Bosch Indego XS 300

541,29€
541,29€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Robotizēts zāles pļāvējs Bosch Indego XS 300 (06008B0003) | 06008B0003 | 4059952511900

560,90€
560,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Indego XS 300 (06008B0003) Robots zāles pļāvējs 06008B0003

724,99€
724,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch instrumenti Zāles pļāvējs Robots Bosch Indego XS 300, 2.5Ah, 18V (06008B0003)

733,99€
733,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Indego XS 300 Robots zāles pļāvējs Bosch (06008B0003) | 06008B0003 | 4059952511900

781,05€
781,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Pļaušanas robots Indego XS 300, ar vadu, 06008B0003 BOSCH (06008B0003)

940,18€
940,18€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora spriegums: | 18,00 V |
| Akumulatora kapacitāte: | 2,50 Ah |
| Akumulatora darbības laiks: | 45,00 min |
| Uzlādes laiks: | 45,00 min |
| Akumulatoru skaits: | 1 |
| Uzlādes stacija: | Jā |
| Ierobežojošais kabelis: | 100,00 m |
|---|---|
| Slīpuma sensors: | Jā |
| Pacelšanas sensors: | Jā |
| Automātiskā šķēršļu atpazīšana: | Jā |
| Naža apstāšanās: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Taimeris: | Jā |
| Darbības troksnis: | 63,00 dB |
| Jā |
| Svars: | 8,00 kg |
|---|
| Pļaušanas sistēma: | Mulčēšana, Pļaušana |
|---|
| Darba platums (griešanas platums): | 19,00 cm |
|---|---|
| Darba dziļuma iestatīšana: | 30,00 mm - 50,00 mm |
| Darba dziļuma iestatījumu līmeņi: | 3 |
| Zāliena platībām līdz: | apm. 300,00 m² |
| Slīpuma pakāpe: | 27,00% |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Indego XS 300 (06008B0003)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas Plīts VirsmaBosch Indukcijas VirsmaBosch Isio 3Bosch Kafijas AutomātsBosch kafijas dzirnaviņasBosch KrūmgriezisBosch Pfs 3000-2Bosch Tvaika NosūcējiBraun Silk Expert Pro 5Smooth XsIndego S 500Apple Xs 10300GEDA300Iphone XS Max MaciņšRapoo M300Ryzen 5 300Dell DA 300AMD X300






























