Ilustrācija var atšķirties
Dell S2421HGF
Ražotājs: Dell
Ilustrācija var atšķirties
- LED monitors
- Ekrāna izmērs: 24
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi
- Reakcijas laiks: 1 ms
- Integrētie skaļruņi: Nē
- Pivotfunkcija: Nē
- Ekrāna diagonāle: 60,50 cm
Cenas vēsture
1M
Dell S2421HGF
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Dell
Populāri produkti

Dell UltraSharp U2724DE
no 449,99€

Lenovo ThinkVision M15 (62CAUAT1WL)
no 177,99€

LG 24BA550-B
no 115,25€

ASUS ROG Strix XG32UCG
no 520,10€

Philips 34E1C5600HE
no 305,69€

Samsung Odyssey Neo G7 S43CG700NU
no 622,03€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Dell S2421HGF - LED-Skærm 23.8 AMD Fr

203,64€
208,63€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Elektroenerģijas patēriņš: | Darbība 20 W, Gaidīšanas režīmā 0,30 W |
|---|
| Izmēri ar statīvu: | P53,80 cm x A45,10 cm x D18,90 cm |
|---|---|
| Svars ar statīvu: | 5,20 kg |
| Ekrāna diagonāle: | 60,50 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 24 |
| Paneļa tehnoloģija: | TN |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 1 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 1.000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 350 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Savienojumi: | Audio izeja (3,5 mm), DisplayPort, HDMI ieeja |
|---|
| AMD FreeSync: | Jā |
|---|---|
| Nvidia G-Sync: | Jā |
| Integrētie skaļruņi: | Nē |
| Augstuma regulēšana: | Jā |
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Nē |
Cenas vēsture
1M
Dell S2421HGF
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
























