Ilustrācija var atšķirties
Dell SE2717H
Ražotājs: Dell
Ilustrācija var atšķirties
- LED monitors
- Ekrāna izmērs: 27
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi
- Reakcijas laiks: 6 ms
- Integrētie skaļruņi: Nē
- Pivotfunkcija: Nē
- Ekrāna diagonāle: 68,60 cm
Cenas vēsture
1M
Dell SE2717H
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Dell
Populāri produkti

Dell UltraSharp U3225QE
no 804,38€

Samsung ViewFinity S70D (LS27D700EAUXEN)
no 174,52€

iiyama G-Master GB2471HS-B1 Red Eagle
no 115,90€

Samsung Odyssey Neo G7 S43CG700NU
no 622,03€

ASUS ROG Strix XG27UCG
no 370,55€

LG 27TQ615S-PZ
no 146,49€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
DELL TFT SE2717H 69cm IPS schwarz

215,09€
220,08€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Elektroenerģijas patēriņš: | Darbība 62 W, Gaidīšanas režīmā 0,30 W |
|---|
| Izmēri: | P62,11 cm x A36,90 cm x D5,66 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P62,11 cm x A45,87 mm x D18,54 cm |
| Svars: | 5,85 kg |
| Svars ar statīvu: | 6,10 kg |
| Ekrāna diagonāle: | 68,60 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 27 |
| Paneļa tehnoloģija: | IPS |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 6 ms |
| Kontrasts: | Dinamiskais |
| Kontrasts: | 8.000.000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 300 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Savienojumi: | 15 Pin D-SUB ieeja, HDMI ieeja |
|---|
| Integrētie skaļruņi: | Nē |
|---|---|
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Nē |
Cenas vēsture
1M
Dell SE2717H
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
























