Ilustrācija var atšķirties
Dell U2719D
Ražotājs: Dell
Ilustrācija var atšķirties
- LED monitors
- Ekrāna izmērs: 27,00
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 2 560 Pikseļi x 1 440 pikseļi
- Reakcijas laiks: 5,00 ms
- Integrētie skaļruņi: Nē
- Pivotfunkcija: Jā
- Elektroenerģijas patēriņš SDR: 24 kWh/1000h
Ražotājs:
Dell
Populāri produkti

Dell UltraSharp U2724DE
no 449,99€

Lenovo ThinkVision M15 (62CAUAT1WL)
no 177,99€

LG 24BA550-B
no 115,25€

ASUS ROG Strix XG32UCG
no 520,10€

Philips 34E1C5600HE
no 305,69€

Samsung Odyssey Neo G7 S43CG700NU
no 622,03€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
DELL TFT U2719D 68,47cm IPS bl 210-ARBR

479,86€
484,85€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Dell UltraSharp U2719D - LED-Skærm DELL-U2719D

568,15€
573,14€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Energoefektivitātes klase SDR: | F (Skala A-G) |
|---|---|
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 24 kWh/1000h |
| Izmēri ar statīvu: | P61,20 cm x A39,00 cm x D18,00 cm |
|---|---|
| Svars ar statīvu: | 8,72 kg |
| Ekrāna diagonāle: | 68,50 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 27,00 |
| Paneļa tehnoloģija: | IPS |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 2 560 Pikseļi x 1 440 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 5,00 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 1 000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 350,00 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Savienojumi: | Audio izeja (3,5 mm), DisplayPort, HDMI ieeja, USB 3.0 |
|---|---|
| USB-HUB: | Jā |
| Integrētie skaļruņi: | Nē |
|---|---|
| Augstuma regulēšana: | Jā |
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pagriešanas funkcija: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Jā |
Populāri produkti























