Ilustrācija var atšķirties
DeLonghi PrimaDonna S Evo ECAM 510.55
Ražotājs: Delonghi
Ilustrācija var atšķirties
- Kafijas automāts
- Jauda: 1.450 W
- Tilpums litros: 1,80 l
- Sūkņa spiediens: 15 bar
- Displejs: Jā
- Iebūvēts piena putotājs: Jā
- Integrēta atkaļķošanas programma: Jā
- Integrētā tīrīšanas programma: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
DeLonghi PrimaDonna S Evo ECAM 510.55
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Delonghi
Populāri produkti

Delonghi Magnifica S ECAM 21.117
no 277,16€

Delonghi Magnifica Plus ECAM320.70.TB
no 605,00€

Delonghi Magnifica S Smart ECAM250.23
no 310,99€

Philips 5400 Series EP5441
no 485,09€

Philips Series 2200 EP2220
no 230,10€

Philips 5400 sērija EP5447/90
no 567,80€

Krups Arabica Picto EA8108
no 229,76€

Krups EVIDENCE EA89
no 420,00€

Philips Series 5500 EP5547/90
no 522,64€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Kafijas automāts PrimaDonna S EVO, DeLonghi ECAM510.55.M

1 196,40€
1 196,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Programmējams ieslēgšanas laiks: | Jā |
|---|---|
| Ūdens līmeņa indikators: | Jā |
| Aktīvi apsildāma krūzīšu novietošanas virsma: | Jā |
| Karstā ūdens/tvaika sprausla: | Jā |
| Izņemama brūvēšanas grupa: | Jā |
| Noņemams ūdens tvertne: | Jā |
| Augstumā regulējams kafijas izplūdes caurule: | Jā |
| Piena tvertne: | Jā |
| Iebūvēts piena putotājs: | Jā |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Tases apgaismojums: | Jā |
| Integrēta atkaļķošanas programma: | Jā |
| Integrētā tīrīšanas programma: | Jā |
| Integrētā skalošanas programma: | Jā |
| Enerģijas taupīšanas funkcija: | Jā |
| Izmēri: | P23,80 cm x A35 cm x D47 cm |
|---|---|
| Svars: | 11,50 kg |
| Tilpums litros: | 1,80 l |
|---|---|
| Atmiņas funkcija: | Jā |
| Iepriekšējas uzvārīšanas sistēma: | Jā |
| Aromātsistēma: | Jā |
| Sūkņa spiediens: | 15 bar |
| Displejs: | Jā |
| Maluma pakāpe regulējama: | Jā |
| Tilpums (kafijas pupiņu tvertne): | 250 g |
| Drošības slēdzis: | Jā |
| Jauda: | 1.450 W |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
DeLonghi PrimaDonna S Evo ECAM 510.55
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Delonghi
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Delonghi ūdens filtrsDelta Plus ApaviDelta Plus ZābakiDelux GultasDelux M618Demar ApaviDeo Nivea Roll OnDepo RotaļlietasDewalt Zāles PļāvējsDelonghi Ecam ElettaMagnifica Evo EcamDelonghi Magnifica EvoDelonghi tējkannaDelonghi atkaļķošanaDelonghi kapsulasDelonghi MagnificaDelonghi MagnificasDelonghi DedicaDelonghi Dinamic





















