Ilustrācija var atšķirties
Siemens EQ900 TQ903D03
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Kafijas automāts
- Jauda: 1.500 W
- Tilpums litros: 2,30 l
- Sūkņa spiediens: 19 bar
- Displejs: Jā
- Iebūvēts piena putotājs: Jā
- Integrēta atkaļķošanas programma: Jā
- Integrētā tīrīšanas programma: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens EQ900 TQ903D03
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ700 CT718L1B0
no 1 634,32€

Siemens EQ.6 plus s700 TE657M03DE
no 711,70€

Siemens EQ900 TQ907D03
no 2 880,94€

Siemens EQ700 TP715D01
no 1 448,94€

Philips 5400 Series EP5441
no 485,09€

Philips Series 2200 EP2220
no 230,65€

Philips 5400 sērija EP5447/90
no 567,80€

Krups Arabica Picto EA8108
no 229,76€

Krups EVIDENCE EA89
no 420,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens TQ903D03 EQ.900 Kaffeevollautomat Edelstahl | TQ903D03 | 4242003904732

1 356,60€
1 356,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens TQ903D03 fully automatic coffee machine, stainless steel

1 619,96€
1 624,95€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
Apraksts
BRITA Intenza ūdens filtrs, 2 tīrīšanas tabletes, atkaļķošanas tablete, teststrēmele ūdens cietības noteikšanai
| Elektroniskā programmas vadība: | Jā |
|---|---|
| Regulējams kafijas daudzums: | Jā |
| Aktīvi apsildāma krūzīšu novietošanas virsma: | Jā |
| Karstā ūdens/tvaika sprausla: | Jā |
| Izņemama brūvēšanas grupa: | Jā |
| Augstumā regulējams kafijas izplūdes caurule: | Jā |
| Piena tvertne: | Jā |
| Iebūvēts piena putotājs: | Jā |
| Piena tvertnes tilpums: | 0,70 l |
| Tases apgaismojums: | Jā |
| Izņemams kafijas biezumu trauks: | Jā |
| Integrēta atkaļķošanas programma: | Jā |
| Integrētā tīrīšanas programma: | Jā |
| Integrētā skalošanas programma: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| Bluetooth: | Jā |
| Izmēri: | P31,50 cm x A39,20 cm x D47 cm |
|---|---|
| Svars: | 11,70 kg |
| Tilpums litros: | 2,30 l |
|---|---|
| Dubultā tasītes pagatavošana: | Jā |
| Atmiņas funkcija: | Jā |
| Iepriekšējas uzvārīšanas sistēma: | Jā |
| Aromātsistēma: | Jā |
| Sūkņa spiediens: | 19 bar |
| Displejs: | Jā |
| Krāsu displejs: | Jā |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Maluma pakāpe regulējama: | Jā |
| Tilpums (kafijas pupiņu tvertne): | 375 g |
| Jauda: | 1.500 W |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens EQ900 TQ903D03
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu Slēpošanas BiksesSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hd32 0xb0Siemens 6es7232 4hb32 0xb0






















