Ilustrācija var atšķirties
Delonghi ECAM 23.460
Ražotājs: Delonghi
Ilustrācija var atšķirties
- Kafijas automāts
- Jauda: 1.450 W
- Tilpums litros: 1,70 l
- Sūkņa spiediens: 15 bar
- Displejs: Jā
- Iebūvēts piena putotājs: Nē
- Integrēta atkaļķošanas programma: Jā
- Integrētā tīrīšanas programma: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Delonghi ECAM 23.460
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Delonghi
Populāri produkti

Delonghi Magnifica S ECAM 22.110
no 294,81€

Krups Arabica Picto EA8108
no 266,80€

Tchibo Esperto mini
no 215,10€

Philips Series 2300 EP2331/10
no 330,97€

Siemens iQ700 CT718L1B0
no 1 609,20€

Krups EVIDENCE EA89
no 370,00€

Philips Series 5500 EP5547/90
no 525,86€

Philips 5400 sērija EP5447/90
no 545,00€

Nivona Nivo 9101
no 1 459,99€

Philips Series 2200 EP2230
no 370,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Delonghi Coffee Maker ECAM 23.460.W Pump pressure 15 bar, Built-in milk frother, Fully Automatic, 1450 W, White ECAM 23.460.W

767,70€
767,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Programmējams ieslēgšanas laiks: | Jā |
|---|---|
| Regulējams kafijas daudzums: | Jā |
| Ūdens līmeņa indikators: | Jā |
| Karstā ūdens/tvaika sprausla: | Jā |
| Augstumā regulējams kafijas izplūdes caurule: | Jā |
| Piena tvertne: | Jā |
| Iebūvēts piena putotājs: | Nē |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Izņemams kafijas biezumu trauks: | Jā |
| Integrēta atkaļķošanas programma: | Jā |
| Integrētā tīrīšanas programma: | Jā |
| Izmēri: | P238 mm x A338 mm x D430 mm |
|---|---|
| Svars: | 10,70 kg |
| Tilpums litros: | 1,70 l |
|---|---|
| Ietilpība tasītēs: | 14 tasīte(s) |
| Dubultā tasītes pagatavošana: | Jā |
| Sūkņa spiediens: | 15 bar |
| Displejs: | Jā |
| LED displejs: | Jā |
| Tilpums (kafijas pupiņu tvertne): | 250 g |
| Jauda: | 1.450 W |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Delonghi ECAM 23.460
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Delonghi
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Delonghi kafijas aparātsDelonghi kafijas automāta atkaļķošanaDelonghi Magnifica EvoDemon SlayerDeodorant MillionDewalt Leņķa SlīpmašīnaDelonghi Ecam ElettaMagnifica Evo EcamDelonghi tējkannaDelonghi atkaļķošanaDelonghi kapsulasDelonghi MagnificaDelonghi MagnificasDelonghi DedicaDelonghi DinamicDelonghi ūdens filtrs




















