Ilustrācija var atšķirties
Garmin Camper 1090 MT-D
Ražotājs: Garmin
Ilustrācija var atšķirties
- Navigācijas sistēma
- Displeja izmērs: 25,70 cm (10,10)
- Skārienekrāns: Jā
- Kartes materiāls: Eiropa
- Maršruta aprēķināšanas režīmi: Kemperis
- Joslu asistents: Jā
- Brīvroku funkcija: Jā
- Kartes lasītājs priekš: Micro SecureDigital karte
Cenas vēsture
1M 3M6M
Garmin Camper 1090 MT-D
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Garmin
Populāri produkti

Garmin DriveSmart 76 MT-D EU
no 242,44€

TomTom GO Classic 5" 2. paaudze
no 129,57€

TomTom GO Navigator 7
no 231,70€

TomTom GO Classic 6" 2. paaudze
no 140,97€

TomTom Rider 550
no 308,80€

TomTom GO Camper Max (2. paaudze)
no 318,99€

TomTom GO Navigator 6" 2. paaudze
no 193,51€

TomTom Rider 550 Premium Pack
no 363,70€

TomTom Rider 500
no 296,54€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
GARMIN Camper 1090 MT-D GPS navigācija 010-02425-15

649,00€
649,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Iekšējā atmiņa: | 32 GB |
|---|
| Piederumi: | Sūkšanas kāja, Transportlīdzekļa turētājs |
|---|---|
| Kartes lasītājs priekš: | Micro SecureDigital karte |
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 2 h |
| Displejs pieejams: | Jā |
|---|---|
| Displeja izmērs: | 25,70 cm (10,10) |
| Izšķirtspēja: | 1.280 Pikseļi x 800 pikseļi |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Teksta pārveidošana runā: | Jā |
|---|---|
| Interesants punkts (POI): | Jā |
| Brīvroku funkcija: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Bluetooth: | Jā |
| Dienas/Nakts režīms: | Jā |
| Savienojumi: | USB, WLAN |
| Izmēri: | P24,50 cm x A15,40 cm x D2,10 cm |
|---|---|
| Svars: | 534 g |
| Kamera: | Neobligāts |
|---|
| Bezmaksas kartes atjauninājums: | Jā |
|---|
| Kartes materiāls: | Eiropa |
|---|---|
| Mērķa vadība: | 2D, 3D, Bultiņas attēlojums |
| Maršruta aprēķināšanas režīmi: | Kemperis |
| TMC: | Jā |
| Ātruma ierobežojums: | Jā |
| Joslu asistents: | Jā |
| GPS: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Garmin Camper 1090 MT-D
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti


















