Ilustrācija var atšķirties
Huawei Watch GT 3 Pro 43 mm Titangrau + pelēka ādas siksniņa
Ražotājs: Huawei
Ilustrācija var atšķirties
- Viedpulkstenis
- Displeja izmērs: 3,6 cm (1,43")
- Atrašanās vietas noteikšana: GPS
- Komforta funkcijas: Barometrs, Fitnesa funkcijas, Sirdsdarbības frekvence, Termometrs, Žiroskops
- Saderīgs ar: Android 6.0+ un iOS 9.0+
- Displeja tips: AMOLED
- Skārienekrāns: Jā
- Izšķirtspēja: 466 Pikseļi x 466 pikseļi
Cenas vēsture
1M 3M6M
Huawei Watch GT 3 Pro 43 mm Titangrau + pelēka ādas siksniņa
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Huawei
Populāri produkti

Huawei Watch Fit 4 Pro
no 133,89€

Xplora X6 Play
no 195,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 44 mm
no 208,98€

Garmin Venu 4 45 mm
no 423,99€

Samsung Galaxy Watch8 BT 40 mm
no 190,90€

Fitbit Charge 6
no 107,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 40 mm
no 200,45€

Garmin Fenix 7 Pro Solar
no 449,30€

Garmin Venu 4 41 mm
no 411,25€

Garmin Instinct 3 AMOLED 45 mm
no 298,99€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Huawei Watch GT 3 Pro 43mm Leather Strap White

241,00€
246,00€
Piegāde: 5,00€
ar piegādi: 5,00€
Viedpulksteni Huawei Watch GT 3 Pro 43mm Leather Strap White | 55028825 | 6941487253722

250,00€
256,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Viedpulksteni Huawei Watch GT 3 Pro 43mm Leather Strap White 55028825

289,49€
291,99€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Ūdensizturīgs līdz: | 5 ATM |
| Akumulatora kapacitāte: | 530 mAh |
| Saskarnes TK: | Bluetooth, NFC |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.2 |
| Atrašanās vietas noteikšana: | GPS |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Komforta funkcijas: | Barometrs, Fitnesa funkcijas, Sirdsdarbības frekvence, Termometrs, Žiroskops |
| Mikrofons: | Jā |
| Skaļruņa funkcija: | Jā |
| Izmēri: | A10,9 mm |
|---|---|
| Diametrs: | 46,6 mm |
| Svars: | 54 g |
| Displeja izmērs: | 3,6 cm (1,43") |
|---|---|
| Displeja tips: | AMOLED |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 466 Pikseļi x 466 pikseļi |
| Android 6.0+ un iOS 9.0+ |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Huawei Watch GT 3 Pro 43 mm Titangrau + pelēka ādas siksniņa
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















