Ilustrācija var atšķirties
Huawei Watch GT 5 Pro 46 mm ar fluorelastomēra siksniņu (55020DKD)
Ražotājs: Huawei
Ilustrācija var atšķirties
- Viedpulkstenis
- Displeja izmērs: 3,63 cm (1,43)
- Atrašanās vietas noteikšana: Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS
- Komforta funkcijas: Aktivitātes atpazīšana, Asins skābekļa sensors, Augstuma mērītājs, Barometrs, Miega uzraudzība, Sirdsdarbības frekvence, Termometrs, Žiroskops
- Operētājsistēma: HarmonyOS
- Displeja tips: AMOLED
- Skārienekrāns: Jā
- Izšķirtspēja: 466 Pikseļi x 466 pikseļi
Cenas vēsture
1M 3M6M
Huawei Watch GT 5 Pro 46 mm ar fluorelastomēra siksniņu (55020DKD)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Huawei
Populāri produkti

Huawei Watch D2 ādas siksniņa
no 311,40€

Xplora X6 Play
no 195,00€

Samsung Galaxy Watch Ultra 2025
no 347,18€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 40 mm
no 210,80€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 44 mm
no 223,95€

Samsung Galaxy Watch8 BT 44 mm
no 203,10€

Fitbit Charge 6
no 113,50€

Garmin Fenix 7 Pro Solar
no 449,30€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 46 mm
no 232,20€
23 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Huawei Watch GT 5 Pro 46mm Active Black | 55020DKD | 6942103132032

209,55€
209,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT 5 Pro Smart watch Titanium alloy Black 5 ATM IP69K 6942103132032 ( 55020DKD 6942103132032 GHUAWGT5VB29F Vili-B29F ) Viedais pulkstenis smartwatch

220,00€
220,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT 5 Pro Active Black (Vili-B29F) | 55020DKD | 6942103132032 | Q523-03S

221,50€
221,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT 5 Pro 46mm Black 55020DKD

229,10€
229,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT 5 Pro 46mm Active Czarny VILI-B29F

245,14€
245,14€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei WATCH GT 5 Pro 46mm | Smart watch | GPS (satellite) | AMOLED | 1.43 inches | Black 55020DKD

246,29€
251,28€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
HUAWEI Watch GT 5 Pro 46mm Black 55020DKD

255,55€
255,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT 5 Pro 46mm, titanium/black 55020DKD

257,01€
257,01€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT 5 Pro 46mm Black viedpulkstenis 55020DKD

269,00€
269,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
HUAWEI TECHNOLOGIES Huawei WATCH GT 5 Pro 46mm | Smart watch | GPS (satellite) | AMOLED | 1.43 inches | Black|55020DKD

271,97€
271,97€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT 5 Pro Viedpulkstenis 46mm | 55020DKD | 6942103132032 | 55020DKD

279,82€
279,82€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT 5 Pro Viedpulkstenis 46mm | 55020DKD | 6942103132032 | 55020DKD

286,00€
292,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Huawei Watch GT 5 Pro Viedpulkstenis 46mm (55020DKD)

287,95€
287,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT 5 Pro 46mm schwarz 55020DKD

299,48€
299,48€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedpulksteni Huawei GT 5 Pro 46mm Black 55020DKD

336,38€
338,88€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
HUAWEI WATCH GT 5 PRO (46MM) BLACK 55020DKD

338,31€
340,81€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Huawei WATCH GT 5 Pro 46mm | Smart watch | GPS (satellite) | AMOLED | 1.43 inches | Black 55020DKD

341,63€
348,63€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Huawei WATCH GT 5 Pro 46mm | Viedpulkstenis | GPS (satelīts) | AMOLED | 1.43 collas | Melna

344,26€
344,26€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedpulkstenis HUAWEI WATCH GT 5 Pro 46mm Black Fluoroelastomer Strap

379,00€
379,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
HUAWEI Watch GT 5 Pro 46mm, Black sporta pulkstenis 55020DKD

379,00€
379,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei WATCH GT 5 Pro 46mm 55020DKD

390,59€
390,59€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Huawei Watch GT 5 Pro Viedpulkstenis 46mm

362,40€
364,90€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Huawei WATCH GT 5 Pro 46mm | Smart watch | GPS (satellite) | AMOLED | 1.43 inches | Black 55020DKD

404,36€
406,86€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Ūdensizturīgs līdz: | 40 m |
| Aizsardzības klase: | IP 69K, IP X9K |
| Akumulatora darbības laiks: | 14 d |
| Qi saderīgs: | Jā |
| Mobilais sakaru standarts: | Bez |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Bluetooth, NFC |
| Bluetooth versija: | 5.2 |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Komforta funkcijas: | Aktivitātes atpazīšana, Asins skābekļa sensors, Augstuma mērītājs, Barometrs, Miega uzraudzība, Sirdsdarbības frekvence, Termometrs, Žiroskops |
| Mikrofons: | Jā |
| Skaļruņa funkcija: | Jā |
| Aproces platums: | 22 mm |
|---|---|
| Izmēri: | P46,30 mm x D46,30 mm x A10,90 mm |
| Svars: | 53 g |
| Displeja izmērs: | 3,63 cm (1,43) |
|---|---|
| Displeja tips: | AMOLED |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 466 Pikseļi x 466 pikseļi |
| Operētājsistēma: | HarmonyOS |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Huawei Watch GT 5 Pro 46 mm ar fluorelastomēra siksniņu (55020DKD)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Huawei
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Huawei Watch4Huawei Y5 2019 MaciņšHuawei Y6SHub ASUS ROGHub laptopHugo Boss BottledHusqvarna 254 MotorzāģisHyperx 16GB DDR4 3200 MHzHuawei Watch Gt 3 ProHuawei Watch Gt 4Huawei Watch Gt 3Huawei Watch Gt 2Kurpes Ar SiksniņuHuawei Watch 4 ProHuawei GT 34Galaxy Watch 5 45MmHuawei watch ultimateHuawei Watch D







































