Ilustrācija var atšķirties
Huawei Watch GT 5 Pro 42 mm ar fluorelastomēra siksniņu (55020DRB)
Ražotājs: Huawei
Ilustrācija var atšķirties
- Viedpulkstenis
- Displeja izmērs: 3,35 cm (1,32)
- Atrašanās vietas noteikšana: Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS
- Komforta funkcijas: Aktivitātes atpazīšana, Asins skābekļa sensors, Augstuma mērītājs, Barometrs, Cikla uzraudzība, Dziļuma mērītājs, Fitnesa funkcijas, Miega uzraudzība, Pulsa mērīšana, Sirdsdarbības frekvence, Termometrs, Žiroskops
- Operētājsistēma: HarmonyOS
- Displeja tips: AMOLED
- Skārienekrāns: Jā
- Izšķirtspēja: 466 Pikseļi x 466 pikseļi
Cenas vēsture
1M 3M6M
Huawei Watch GT 5 Pro 42 mm ar fluorelastomēra siksniņu (55020DRB)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Huawei
Populāri produkti

Huawei Watch Fit 4 Pro
no 133,89€

Xplora X6 Play
no 195,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 44 mm
no 208,98€

Garmin Venu 4 45 mm
no 424,55€

Samsung Galaxy Watch8 BT 40 mm
no 193,40€

Fitbit Charge 6
no 107,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 40 mm
no 200,45€

Garmin Fenix 7 Pro Solar
no 449,30€

Garmin Venu 4 41 mm
no 411,25€

Garmin Instinct 3 AMOLED 45 mm
no 292,99€
7 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Huawei Watch GT 5 Pro Active White (Jana-B29F) | 55020DRB | 6942103134302

411,50€
411,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedpulksteni Huawei GT 5 Pro 42mm White | 55020DRB | 6942103134302

419,00€
425,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Huawei Watch GT 5 Pro 42mm, white 55020DRB

421,40€
421,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Smart watch | GPS (satellite) | AMOLED | 1.32 inches | White 55020DRB

432,07€
437,06€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Huawei GT 5 Pro 42mm White 55020DRB

446,78€
446,78€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Smartwatch Huawei Watch GT 5 Pro Active Biały (Jana-B29F)

449,31€
449,31€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedpulkstenis Huawei Watch GT 5 Pro White 42mm

525,45€
525,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Ūdensizturīgs līdz: | 40 m |
| Aizsardzības klase: | IP 69K, IP X9K |
| Akumulatora darbības laiks: | 7 d |
| Qi saderīgs: | Jā |
| Saskarnes TK: | Bluetooth, NFC |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.2 |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Komforta funkcijas: | Aktivitātes atpazīšana, Asins skābekļa sensors, Augstuma mērītājs, Barometrs, Cikla uzraudzība, Dziļuma mērītājs, Fitnesa funkcijas, Miega uzraudzība, Pulsa mērīšana, Sirdsdarbības frekvence, Termometrs, Žiroskops |
| Mikrofons: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Skaļruņa funkcija: | Jā |
| Aproces platums: | 22 mm |
|---|---|
| Izmēri: | P42,50 mm x D42,50 mm x A9,60 mm |
| Svars: | 44 g |
| Displeja izmērs: | 3,35 cm (1,32) |
|---|---|
| Displeja tips: | AMOLED |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 466 Pikseļi x 466 pikseļi |
| Operētājsistēma: | HarmonyOS |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Huawei Watch GT 5 Pro 42 mm ar fluorelastomēra siksniņu (55020DRB)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Huawei
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Huawei Watch4Huawei Y5 2019 MaciņšHuawei Y6SHub ASUS ROGHub laptopHuggies Elite Soft 1Hunter Gumijas ZābakiHyperx 16GB DDR4 3200 MHzI PeleHuawei Watch Gt 3 ProHuawei Watch Gt 4Huawei Watch Gt 3Huawei Watch Gt 2Kurpes Ar SiksniņuHuawei Watch 4 ProHuawei GT 34Galaxy Watch 5 45MmHuawei watch ultimateHuawei Watch D


























