Ilustrācija var atšķirties
Huawei Y5 II Dual SIM
Ražotājs: Huawei
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 5.1
- Iekšējā atmiņa: 8,00 GB
- Displeja izmērs: 12,70 cm (5,00)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Kodolu skaits: 4
- Operatīvā atmiņa (RAM): 1 024 MB
- Displeja tips: IPS
Ražotājs:
Huawei
Populāri produkti

Huawei Pura 80 Ultra
no 1 291,98€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 577,69€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 330,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 189,16€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 107,40€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 537,85€

Samsung Galaxy S25+ 256GB
no 792,90€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Samsung Galaxy S24 128GB
no 389,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
GSM City CASE ETUI SLIM 0 3MM TRANSPARENT HUAWEI Y5 II ( 468 uniw ) maciņš apvalks mobilajam telefonam 468-uniw

93,00€
93,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 1 024 MB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 8,00 GB |
| Mobilais sakaru standarts: | 4G/LTE |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Austiņu ligzda (3,5 mm), Bezvadu LAN, Bluetooth, Micro USB |
| Bluetooth versija: | 4.0 |
| Akumulatora kapacitāte: | 2 200,00 mAh |
| Izmēri: | P72,00 mm x A143,80 mm x D8,90 mm |
|---|
| Videoieraksts: | Jā |
|---|
| Google Android 5.1 |
| Kodolu skaits: | 4 |
|---|
| Displeja izmērs: | 12,70 cm (5,00) |
|---|---|
| Displeja tips: | IPS |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 720 Pikseļi x 1 280 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Populāri produkti




















