Ilustrācija var atšķirties
iiyama G-Master G2230HS-B1
Ražotājs: iiyama
Ilustrācija var atšķirties
- LED monitors
- Ekrāna izmērs: 21,50
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi
- Reakcijas laiks: 0,80 ms
- Integrētie skaļruņi: Jā
- Pivotfunkcija: Nē
- Elektroenerģijas patēriņš SDR: 13 kWh/1000h
Cenas vēsture
1M 3M
iiyama G-Master G2230HS-B1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
iiyama
Populāri produkti

iiyama G-Master GB2471HS-B1 Red Eagle
no 115,90€

Samsung ViewFinity S70D (LS27D700EAUXEN)
no 166,21€

Dell UltraSharp U3225QE
no 777,15€

Dell 27 Plus 4K USB-C Monitors S2725QC
no 341,49€

Samsung Odyssey Neo G7 S43CG700NU
no 622,03€

Dell 32 Plus 4K Monitors S3225QS
no 343,76€

ASUS ROG Strix XG27UCG
no 370,55€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Iiyama G-MASTER Black Hawk G2230HS-B1 - LED-Monitor - 55.9 cm (22")

126,24€
131,23€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Energoefektivitātes klase SDR: | D (Skala A-G) |
|---|---|
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 13 kWh/1000h |
| Izmēri ar statīvu: | P50,40 cm x A38,30 cm x D18,70 cm |
|---|---|
| Svars ar statīvu: | 3,10 kg |
| Ekrāna diagonāle: | 54,60 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 21,50 |
| Paneļa tehnoloģija: | TN |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 0,80 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 1.000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 250 cd/m² |
| Skata leņķis: | 170° / 160° |
| Savienojumi: | 15 Pin D-SUB ieeja, Audio izeja (3,5 mm), DisplayPort, HDMI ieeja, USB-A, USB-B |
|---|---|
| USB-HUB: | Jā |
| AMD FreeSync: | Jā |
|---|---|
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M
iiyama G-Master G2230HS-B1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti























