Ilustrācija var atšķirties
iiyama G-Master G2770HSU-B1
Ražotājs: iiyama
Ilustrācija var atšķirties
- LED monitors
- Ekrāna izmērs: 27
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi
- Integrētie skaļruņi: Jā
- Pivotfunkcija: Nē
- Elektroenerģijas patēriņš SDR: 19 kWh/1000h
- Ekrāna diagonāle: 68,60 cm
Cenas vēsture
1M 3M6M
iiyama G-Master G2770HSU-B1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
iiyama
Populāri produkti

iiyama G-Master GB2471HS-B1 Red Eagle
no 108,25€

Samsung ViewFinity S70D (LS27D700EAUXEN)
no 174,52€

Dell UltraSharp U3225QE
no 777,15€

Dell 27 Plus 4K USB-C Monitors S2725QC
no 341,49€

Samsung Odyssey Neo G7 S43CG700NU
no 622,03€

Dell 32 Plus 4K Monitors S3225QS
no 343,76€

ASUS ROG Strix XG27UCG
no 370,55€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Iiyama G-Master G2770HSU-B1 27" IPS 16:9 monitors

217,99€
217,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Iiyama Gaming Monitor G-Master G2770HSU-B1 27 ", IPS, 1920x1080 pixels, 16:9, 0.8 ms, 250 cd/m², Black, HDCP, Headphone connector G2770HSU-B1

331,90€
331,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Energoefektivitātes klase SDR: | E (Skala A-G) |
|---|---|
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 19 kWh/1000h |
| Izmēri ar statīvu: | P61,30 cm x A43,60 cm x D18,80 cm |
|---|---|
| Svars ar statīvu: | 4 kg |
| Ekrāna diagonāle: | 68,60 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 27 |
| Paneļa tehnoloģija: | IPS |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 1.100:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 250 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Savienojumi: | Audio izeja (3,5 mm), DisplayPort, HDMI ieeja, USB 2.0, USB-A, USB-B |
|---|---|
| USB-HUB: | Jā |
| AMD FreeSync Premium: | Jā |
|---|---|
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M6M
iiyama G-Master G2770HSU-B1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
























